Když vás někdo zradí, vyrobte popel z jeho fotky a jednoho vlasu, radí ve vztahové magii Helen Stanku

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay.com
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 2. 2021

Vztahy, láska a partnerské hádky jsou věčným tématem. Kartářka Helen Stanku připravila valentýnský výklad karet a přidala pár magických rad, jak pracovat s láskou i zradou. "Z fotografie vystřihněte jeho tvář, pouze obličej, bez vlasů, a vložte ji do kotlíku s jeho vlasem," uvedla kartářka pro ŽivotvČesku.cz.

Dne 14. 2. 2021 bude Luna v Beranu a toto ohnivé znamení zapálí touhu a vášeň. Možná vás uhrane někdo, kdo byl doposud jenom váš známý. Každopádně málokdy padne v mariášovém výkladu na sedm tolik srdcových karet, jako na tento den. Nepromeškejte lásku.

"Devítka srdcová slibuje, že byste se s někým vám milým mohli dostat do kontaktu. Devítka žaludská vedle srdcové devítky je nicméně krutá a restriktivní a ukazuje ohraničení. Sedmička srdcová však stejně jako vaše srdce po něčem volá. Pozor však na to. Vedle srdcové osmičky, slibující postelové hrátky, je žaludský svršek. Tento malý ďáblík vám naslibuje hory doly, je s ním dobře, ale každá legrace něco stojí, tudíž je tu jisté riziko, které ale eliminuje desítka srdcová, přející kvalitním a dlouhodobým vztahům. Kdo je však ten, aby soudil formu? Sedmička listová slibuje jisté uvolnění alespoň v této sféře, klid a dobrou komunikaci bez rizik," předpověděla pro ŽivotvČesku.cz respektovaná kartářka a vědma Helen Stanku.

Někdy může být vaše srdce nerozhodné. Pokud nevíte, pro který protějšek se máte rozhodnout a máte více nápadníků, tak to můžete zjistit pomocí triku s prstýnkem.

"Vezměte prstýnek, propláchněte jej nejprve proudem čisté vody a navlékněte ho na 30 cm dlouhou nit. Na stůl rozložte fotky, nebo předměty, které vám potencionální protějšky připomínají. Uchopte nit za konce se zavěšeným prstenem a podržte jej nad fotkou, nebo předmětem. Zkontrolujte, jestli se prstýnek obrací, či nikoliv. Pokud se prstýnek otáčí, máte šanci tvořit spokojený vztah opřený a postavený na lásce a sexuálním naplnění. Pokud se prstýnek nehýbe, snažte se emocionálně neangažovat, protože z tohoto nic nebude," poradila pro ŽivotvČesku.cz Helen Stanku rituál, kterým zjistíte, jak na tom jste s protějškem, o který stojíte.

Opakem důvěry je zrada. Opakem lásky je nenávist. Opakem věrnosti je nevěra. Pokud se dostanete do situace, že vás někdo zradí a ublíží vám, Helen Stanku nabízí magický trik.

"Z fotografie vystřihněte jeho tvář, pouze obličej, bez vlasů a vložte jí do kotlíku s jeho vlasem a přidejte dva až tři bobkové listy. Zapalte fotku, listí i vlasy. To, co zbude, vysypte z okna ven a pošlete živlům. Ten lump, který vás zradil, přijde brzy o své samolibé háro. Pozor! Pokud byste byla nespravedlivá, může se kouzlo otočit proti vám," upozornila známá kartářka.

A pokud jste smutní, cítíte se nemilování, odhození nebo zmanipulování ve svém vztahu, mějte blízko sebe sluneční kámen, achát, růžový křišťál, onyx, nebo granát. Tyto kameny mají moc obnovení vaši aury ze smutné a šedé na jasnou slunečnou. Začnete přitahovat pohledy a sami pocítíte uvolnění stresu, problémů a nemocí. Získáte chuť k životu a k lásce. Díky těmto kamenům se stanete silnější a jistější než kdykoliv předtím.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.