Reklama:

Ke štěstí jí stačí krém a jelení lůj. Stále krásná Julia Robertsová vnímá stárnutí jako nutný proces

Herečka Julia Robertsová
Herečka Julia Robertsová
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 1. 2021

V minulosti byla Julia Robertsová (53) proslulá svým velkým úsměvem, dnes je vnímána jako žena, která i bez zásahu chirurgů nestárne. Herečka z filmu Pretty Woman se zubu času úspěšně vyhýbá a její trik je možná právě v tom, že stárnutí vnímá jako nutný a přirozený proces, který se nikomu nevyhne.

Reklama:

Julia Robertsová má za sebou už více než 30 let v záři reflektorů, za výkony ve svých rolích, posbírala už celou řadu ocenění a kariérně dosáhla všeho, po čem toužila. Jako herečka pokračuje, dnes je ale především matkou 3 dětí a tomu odpovídá i její denní rutina.

Svým dětem chce Julia dát vše a proto jí moc času na sebe samotnou nezbývá. Jak sama řekla, je šťastná, když má po ruce hydratační krém a jelení lůj. "Běžně začínám den tak, že si vyčistím zuby, umyju obličej vodou a namažu se opalovacím krémem,“ řekla magazínu Viva.

Reklama:

Stárnutí je podle Robertsové přirozený proces, kterému se nikdo nevyhne a který s přibývajícím věkem jednoduše souvisí. "Vím, co je rizikové, co dává pleti zabrat. Například létání je pro pokožku náročné, já se tedy před každým letem namažu tak, že kdyby mě chtěl někdo obejmout, tak bych mu z náruče vyklouzla,“ prozradila webu hollywoodlife.com.

S věkem se často začínají kazit i zuby a Julia, která je pověstná svým dokonalým a obrovským úsměvem, svůj chrup nezanedbává. "Nemám žádnou zázračnou pastu, nechodím na bělení. Čistím si zuby jedlou sodou. Dělal to můj děda a za celý život měl jeden jediný kaz,“ svěřila.

Julia Robertsová si dobře uvědomuje, že na pleti se podepisuje i jídlo. Proto jí pestře a zdravě. "Dětem jsem vždy říkala, že musí jíst kvalitní stravu, aby bylo kvalitní i jejich zdraví a aby dobře vypadaly. K snídani si obvykle dávám jogurt s čerstvými lesními plody, u oběda musím mít vždy spoustu zeleniny a k večeři se snažím jíst každý den nějakou rybu,“ dodala.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: