Kila padají dolů, našla si novou partnerku. Sanny z VyVolených zhubla téměř 100 kilogramů a takhle dnes vypadá

Sanny dokázala zhubnout téměř 100 kilogramů.
Sanny dokázala zhubnout téměř 100 kilogramů.
Foto: Archiv Sandry Bartošové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 9. 2020

Dokázala se svou váhou udělat téměř nemožné... Sandra Bartošová alias Sanny z reality show VyVolení přiznala pro ŽivotvČesku.cz, že ve svém životě od svého působení ve druhé řadě šmírovací soutěže mnohé změnila. Zhubla téměř 100 kilogramů. A hubne dále...

Sanny před lety televizního diváka zaujala nejen svým objemem, ale i tím, že její srdce bije pro ženské pohlaví. Redakce ŽivotvČesku.cz ji oslovila a zjistila, že po velkém boji s váhou nastaly komplikace, které aktuálně překonala.

Je to pro mě úspěch

"Poté, co jsem zhubla z 210 kilogramů, se mi váha dlouho držela na 117 kilogramech. Nešlo s tím nic dělat. Až nedávno to povolilo a teď mám něco okolo 112 kilogramů. Je to pro mě obrovský úspěch," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Sandra Bartošová, která pracuje jako zdravotní sestra na klinice Psychiatrické léčebny v pražských Bohnicích. Tam před časem dokonce měla »klientku« Hanku Krampolovou, manželku slavného herce a moderátora.

Nová partnerka

Sandra změnila i partnerku. Byla zasnoubená, ale láska se vytratila. "Teď mám několik měsíců novou přítelkyni a jsem spokojená," pokračovala Sandra, která se netají tím, že jí pouze maso a zeleninu. "Přílohy nedávám žádné a celkově se cítím skvěle," dodala žena, které má neuvěřitelnou vůli a dokázala, že když člověk chce něčeho dosáhnout, jde to.


Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.