Klára Kováčová promluvila o kamarádovi Janu Kollerovi. Prozradila o něm, jak teď žije. Myslím, že o něm ještě všichni uslyšíme, uvedla

Klára Kováčová
Klára Kováčová
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 8. 2022

Modelka Klára Kováčová (38, rozená Medková) se před pár dny s celou rodinou objevila na premiéře snímku s názvem »Jan Koller: Příběh obyčejného kluka«, který mapuje život a kariéru úspěšného českého útočníka. "Bylo to moc hezké, překvapilo mě to," řekla pro ŽivotvČesku.cz a rozpovídala se také o nové práci svého muže, bývalého fotbalisty Radoslava Kováče (42).

Bývalá vicemiss ČR z roku 2003 vyrazila s celou rodinou do společnosti po delší době. Zavítali na premiéru očekávaného filmu Jan Koller: Příběh obyčejného kluka. Po skončení promítání neskrývala nadšení. "Moc se mi to líbilo. Tím, že mám doma také fotbalistu, bylo mi to blízké. Přesto mě překvapilo, jak to bylo hezky udělané," prozradila blondýnka pro ŽivotvČesku.cz.

Zda snímek dokáže zaujmout ženy, které o kopané nic nevědí, netuší. Jistá skupina by ho ale vynechat neměla. "Doporučila bych ho maminkám začínajících fotbalistů, ať vědí, do čeho jdou. I když myslím, že co fotbalista, to jiný scénář," řekla redakci ŽivotvČesku.cz sympatická kráska.

S hlavním protagonistou se poznala už před lety. "Honzu Kollera znám dlouho, ještě z reprezentačních srazů," uvedla pro ŽivotvČesku.cz modelka, která se ve fotbalovém prostředí, díky manželovi Radku Kováčovi, pohybuje už dlouhých osmnáct let.

O něm mimochodem prozradila, jakým směrem se po ukončení profesionální kariéry, vydal. "Trénuje teď druhou ligu na Táborsku a k tomu studuje, aby získal profesionální licenci. Myslím, že o něm ještě všichni uslyšíme," řekla s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz fitness trenérka, jejíž rodina teď tráví čas právě na Moravě.

Klára Kováčová, rozená Medková, pochází z Vyškova. Modelingu se věnuje od 15 let a v roce 2003 se stala první vicemiss ČR. Nyní se věnuje hlavně trénování. Je vdaná za bývalého fotbalového reprezentanta a nynějšího trenéra Radoslava Kováče, s nímž má dva syny, Radka (13) a Davida (11).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.