Klára Vytisková je potřetí těhotná? Vím, co to je za hrůzu. Bůh ji ochraňuj, popřál Ondřej Soukup

Ondřej Soukup popřál Kláře Vytiskové
Ondřej Soukup popřál Kláře Vytiskové
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 11. 2020

Klára Vytisková (35), nadaná zpěvačka a porotkyně čtvrtého ročníku populární pěvecké soutěže, se těší na další přírůstek do rodiny. S manželem a bubeníkem Romanem Víchou čeká třetí dítě a oba jsou moc šťastní. Sympatické porotkyni slavné pěvecké show skrz redakci ŽivotvČesku.cz popřál její kolega, respektovaný skladatel Ondřej Soukup (69).

Zpěvačka, která roky působila v kapele Toxique, už nějakou dobu jede v sólové dráze a s manželem a muzikantem Romanem Víchou sdílí lásku k hudbě. Jejich šestnáctiletý vztah v roce 2010 stvrdili manželským svazkem a mají spolu dvě dcery. Ty však přivítají do rodiny nového sourozence a otázkou zůstává, zda to bude i potřetí děvčátko, nebo naopak chlapec. O pohlaví miminka sympatický pár zatím mlčí.

"Klára otěhotněla? To se stává (směje se). Je to krásné. A je rozdíl mezi tím mít dvě děti a tři děti a vzhledem k tomu, že jsem trojnásobný dědeček a můj syn František má tři děti, tak vím, co to je za hrůzu. Bůh ji ohraňuj," popřál kolegyni s úsměvem a nadsázkou Ondřej Soukup.

Klára Vytisková radostnou novinku oznámila na sociálních sítích. "Bude nás pět," napsala stručně na svém profilu, kde se pochlubila fotkou s dcerami a manželem a také se ukázala se zakulaceným bříškem, takže v podstatě už s celou početnou rodinou v pěti.

Bývalá porotkyně čtvrtého ročníku pěvecké show Česko Slovenská SuperStar, kterou vysílala naše nejúspěšnější komerční televizní stanice, sice kvůli koronavirové krizi nemůže koncertovat a živá vystoupení jí chybí, ale na druhou stranu v celé situaci může najít i to dobré. Má více času a klidu na to, aby se maximálně soustředila na třetí těhotenství, které jí opravdu moc sluší.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.