Komplikace kvůli druhému dítěti. Zpěvák Bohuš Matuš promluvil o zádrhelu, který mu narušil plány na velkou rodinu

Bohuš Matuš s manželkou Lucií
Bohuš Matuš s manželkou Lucií
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 8. 2022

Jeho snem vždy bylo mít velkou rodinu. Řeč je o hlasově mimořádně nadaném zpěvákovi Bohuši Matušovi (48), který se už dříve netajil tím, že by rád kromě své téměř dvouleté dcery Natálky do rodiny přivítal i chlapečka. "Bohužel mé plány na druhého potomka narušila nedávná reoperace břišní kýly mé manželky, takže s tímto musíme počkat," přiblížil pro ŽivotvČesku.cz producenty vyhledávaný umělec, který celý problém více rozvedl.

Už před časem se zpěvák Bohuš Matuš opakovaně svěřil s tím, že by si přál dvě děti. Přes rok a půl vychovává s manželkou Lucií (19) dceru Natálku, druhý potomek zatím ale musí počkat. Manželka zpěváka před více než měsíce podstoupila reoperaci břišní kýly a v současnosti není možné kvůli zdravotnímu stavu, aby otěhotněla.

"Musíme počkat nejméně rok, než se všechno, co se po zdravotní stránce u Lucky zkomplikovalo, zahojí. Má za sebou dvě operace kýly, kdy ta první se příliš nepovedla. Snad za rok to bude ohledně potomka v tomto směru možné. A pokud se vše povede, tak když by to byl chlapeček, tak bychom byli velmi rádi. Kdyby to byla holčička, tak jsme také šťastní, ale osobně bych si přál kluka, který by dostal jméno Bohoušek," přiblížil pro ŽivotvČesku.cz zpěvák, v čem je aktuálně ohledně druhého dítěte problém.

Zpěvákova manželka měla potíže s břišní kýlou od doby, kdy porodila dceru Natálku. Jednu operaci již podstoupila ve státní nemocnici, bohužel však vůbec nedopadla ideálně, a tak pro reoperaci raději nedávno vyhledala soukromou kliniku. Tam ji v rámci jedné operce kosmeticky upravili i nos.

"Dělali mi vlastně tu kýlu a potom hrbol na nose, který mi dávali pryč. Vše bylo v rámci jednoho zákroku. Jak dlouho to trvalo, úplně přesně nevím, protože jsem potom ještě docela dlouho dospávala, ale hodinu a půl určitě. Nebolelo to překvapivě vůbec," popsala pro ŽivotvČesku.cz nedávno průběh svého pobytu na klinice Lucie Matušová s tím, že lékař, který jí od jejích potíží pomohl a operoval ji, byl skvělý a je mu opravdu vděčná za to, co pro ni udělal.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.