Charlotte by už více hubnout neměla. Urážet ji veřejně se mi ale nelíbí, říká Monika Binias

Monika Binias
Monika Binias
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 1. 2023

Influencerka Charlotte Štiková (26), která dokázala zhubnout 60 kilogramů a stala se terčem nepříjemných internetových vtipů svého švagra Josefa Kokty (65), našla zastání na nečekaném místě, a to u své matky Moniky Binias (50), se kterou v poslední době neměla příliš dobré vztahy. "Nepřipadá mi správné se do ní takto strefovat, přestože si o jejím hubnutí také myslím svoje," sdělila blond koučka životního stylu redakci ŽivotvČesku.cz s tím, že situace ohledně mladší z jejích dvou dcer, která podle mnohých zhubla až příliš, je nyní pro celou rodinu náročná.

Když se Charlotte Štiková objevila na veřejnosti poté, co shodila 60 kilogramů, spustila se lavina reakcí. Mnoho z nich bylo pozitivních, našli se ale i lidé, kteří influencerku naopak zkritizovali s tím, že zhubla až příliš a nižší hmotnost jí opticky přidala léta navíc. Do druhého tábora se zařadil také manžel její sestry Ornelly Koktové (29), podnikatel Josef Kokta, který na internetu dokonce vytvořil anketu, ve které vyzval veřejnost, aby tipovala věk jeho švagrové. Následně ji poměrně drsně okomentoval.

"Jí j*blo. Tady je fakt hnusná. Je úděsná. Byla to normální holka," pustil se do Charlotte nevybíravě v komentářích. Následně dodal, že s manželkou mají o ni strach a že má dojem, že ve své snaze získat postavu snů zašla až moc daleko.

Velmi překvapivě se jí zastala její matka, influencerka Monika Binias, která se svými dcerami poslední roky nemá dobré vztahy. S Charlotte měla již v minulosti rozepři, když prohlásila, že se domnívá, že blondýnka hubne díky podvázání žaludku.

"Já už jsem se k tomu vyjadřovala dříve a o jejím hubnutí si myslím své. Myslím, že hubne pomocí zákroku. Tam se právě někdy stává, že člověk zhubne více, než je dobré. Navíc tomu asi nepomáhá divoký životní styl plný večírků, který Charlotte v poslední době vede. Myslím ale, že ani tak není od Kokty vůbec pěkné, když se do ní takhle strefuje," uvedla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že vyjádřit názor je podle ní v pořádku, přesto by to mělo proběhnout v rámci slušnosti.

"To je asi vše, co k tomu nyní můžu říct. Je to velmi náročné pro celou rodinu, komunikace s Charlotte je nyní velmi složitá," naznačila neurčitě problémy ve vztazích, které vyplývají již z nedávného vyjádření Ornelly Koktové. Ta pro ŽivotvČesku.cz uvedla, že svou sestru, která je poněkud rozlétaná, v poslední době příliš nevídá.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.