Konec lásky s italským gentlemanem. Influencerka Týnuš Třešničková oznámila rozchod se starším partnerem, uvedla důvody

Týnuš Třešničková
Týnuš Třešničková
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 6. 2024

Youtuberka a influencerka Kristýna Třešňáková, známá pod jménem Týnuš Třešničková, oznámila na sociální síti, že se rozhodla ukončit vztah s italským přítelem Davidem. Věkově rozdílný pár spolu randil od konce roku 2021. Brunetka na Instagramu nyní uvedla, že největší překážkou v jejich vztahu byla vzdálenost. Týnuš se dokonce před několika měsíci začala učit italsky, jelikož díky partnerovi do Itálie často jezdila. O vztazích na dálku promluvil pro ŽivotvČesku.cz již před časem renomovaný psycholog Jeroným Klimeš. "Vztahy na dálku většinou nemají dlouhého trvání," uvedl.

Týnuš Třešničková, jež je na sociálních sítích velice populární, ukončila vztah s partnerem Davidem. Starší podnikatel střídavě žije v Praze, ve Veroně a Miláně. Dvojici spolu tvořili od konce roku 2021 a influencerka vypadala vedle zralého muže velmi šťastně.

Nyní však oznámili rozchod. "Po dlouhé úvaze jsme se rozhodli ukončit náš vztah... Udržování vztahu na dálku se ukázalo být náročnější, než jsme očekávali... I když už nejsme spolu jako pár, zůstáváme velmi dobrými přáteli a rozcházíme se za těch nejlepších podmínek," stojí v anglicky psaném prohlášení na Instagramu.

Uznávaný psycholog Jeroným Klimeš promluvil pro ŽivotvČesku.cz o vztazích na dálku již před časem. Stejně jako u slepovaných vztahů nedává ani těm na dálku velkou šanci.

"Vztahy na dálku většinou nemají dlouhého trvání, protože neuspokojují člověku to, co od vztahu očekává, tím jsou partnerské potřeby. Ráno máme potřebu někoho obejmout a vyrazit do nového dne, večer naopak máme potřebu si popovídat, co se dělo, případně si pak v posteli pošpásovat," řekl už před časem odborník na vztahy a psycholog Jeroným Klimeš pro ŽivotvČesku.cz.

Týnuš Třešničková se v září roku 2018 stala jednou z obětí nehody ohnivé show v luxusní restauraci Nusr-et v Istanbulu. Utrpěla popáleniny druhého stupně na pětatřiceti procentech těla, a to včetně obličeje, krku a rukou. Po nešťastném incidentu zůstávala v turecké nemocnici, kde jí léčbu hradil majitel podniku, v němž se nehoda stala.

Plameny zasáhly i jejího dnes již bývalého přítele Viktora Hajíčka. Jeho zranění byla ale menšího rozsahu a vrátil se hned do Česka. Influencerka se dostala domů až začátkem června 2019. O pár měsíců později následoval rozchod. Začátkem roku 2021 se objevila po boku nového muže, tento vztah ale neměl dlouhého trvání a začátkem roku 2022 se Týnuš začala objevovat po boku sympatického Itala Davida.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.