Konec tmavých vlasů. Tereza H. se na nejnovějším snímku stala opět blondýnkou. Prošla vlasovou proměnou a odhalila hříšná stehna. Chtěla být modelkou, přiznala její babička

Češka v Pákistánu Tereza H.
Češka v Pákistánu Tereza H.
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 8. 2022

Tereza H. (26) se po dlouhých letech v Pákistánu letos na jaře vrátila do České republiky a oficiálně tak uzavřela nepříjemnou životní kapitolu. V Láhauru strávila čtyři roky za mřížemi poté, co byla obviněna z pašování heroinu. Později uspěla u odvolacího soudu. Zdá se, že pobyt v domácím prostředí jí svědčí. Na nejnovější fotografii totiž vypadá velmi dobře, skoro jako by se vracela k tomu, jak vypadala, než byla zadržena na letišti. "Chtěla být slavnou modelkou, ale vzala to ze špatného konce," řekla už dříve pro ŽivotvČesku.cz její babička.

Tereza H. se po dlouhých letech v Pákistánu letos na jaře vrátila do České republiky a také do normálního života. Téměř čtyři roky ve vězení jsou obdobím života, na které nikdy nezapomene a ze kterých si do budoucna odnesla nejen poučení, ale také vzpomínky, které jsou nepochybně jedinečné. Za mřížemi se také změnila fyzicky.

Zatímco do vězení Tereza H. nastupovala jako blondýna, během několika měsíců uvnitř se změnila v brunetu. Vzhledem k tamní stravě i její postava prošla transformací, kterou by pocítil zřejmě každý cizinec přecházející na zahraniční kuchyni. Zdá se ale, že nyní se vrací zpět k vzhledu, který jí byl blízký krátce předtím, než byla zadržena na letišti poté, co celníci v jejím zavazadle našli heroin.

"Snila o tom, že bude létat do světa. Vzor asi neměla, nebo o tom nevím. Chtěla být slavnou modelkou, ale vzala to ze špatného konce," řekla babička Terezy H. už dříve pro ŽivotvČesku.cz. Zřejmě by se nikdo nedivil, kdyby to Tereza nyní chtěla vzít z konce správného, protože nejnovější snímek naznačuje, že formu by na to měla.

Na nejnovější fotografii Tereza H. ukázala, že se rozhodla vrátit k blond barvě vlasů. Nechala si je také narůst a evidentně o ně dobře pečuje. Nepopiratelně má také skvělou postavu. Krátké šaty na snímku zdůrazňují především štíhlé nohy, které by na molech byly výhodou. Zda žena, která byla zproštěna obvinění z pašování drog, pořád touží být modelkou, je nyní ovšem nejasné.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.