Reklama:

Kdo je "záhadný" partner Ivy Kubelkové: Georg Jirasek řekl, jak se s krásnou moderátorkou seznámil, a vysvětlil původ svého jména

Moderátorka Iva Kubelková a její partner Georg Jirasek
Moderátorka Iva Kubelková a její partner Georg Jirasek
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 8. 2022

Moderátorka Iva Kubelková (45) a Georg Jirasek (64) tvoří už dlouhá léta šťastný pár a jsou též rodiči dvou krásných dcer. Manžel první vicemiss z roku 1996 byl vždy ale trochu opředen tajemstvím a příliš toho o sobě neřekl. Přitom měl zajímavé nejen dětství, ale také jeho první setkání s nynější chotí nenasvědčovalo tomu, že jednoho dne s ní bude tvořit pár. "Myslím si, že drobnosti jsou důležité. Kdykoliv odcházím z domu, tak si dáme pusu," prozradila Iva Kubelková pro ŽivotvČesku.cz, co stojí za tím, že je v manželství spokojená.

Reklama:

Iva Kubelková je slavná, krásná a na společenských akcích na sebe umí dokonalými outfity strhnout pozornost. Georg Jirasek je jí na mnohých z nich důstojným doprovodem, příliš o sobě ale nemluví. Přitom jeho dětství bylo zajímavé a v souvislosti se jménem by zřejmě leckdo ani nehádal, že se narodil právě tady.

Reklama:

"Narodil jsem se v Čechách v napůl sudetské rodině. Maminka byla Němka, příbuzní byli odsunuti po roce 1945, ale její tatínek měl klempířskou firmu v Karlových Varech a toho si tu nechali. Já jsem sám odešel do Německa až v roce 1986," řekl Georg Jirasek pro Magazín MF Dnes.

Když už jako dospělý muž trávil partner krásné moderátorky čas v České republice, poprvé se setkal se svou osudovou ženou. Tehdy ale ani jeden z nich netušil, že je v budoucnu čeká budování úspěšného vztahu, posléze také manželství, založení rodiny a vytváření společného domova. Moderátorku totiž více než on zajímal čtyřnohý tvor.

"Ivu jsem viděl poprvé před jednadvaceti lety na naší roubence, kam přijela se svým tatínkem, což byl můj kamarád. Dodneška si pamatuju, že měla bílé sportovní boty. Půjčila si koně a sama vyrazila na projížďku," prozradil manžel pohledné moderátorky v roce 2016 ohledně společného seznámí.

Hokejista Jaromír Jágr (50) měl ve svém životě mnoho pohledných žen a Iva Kubelková byla jednou z nich. Oba tou dobou patřili mezi nejsledovanější osobnosti českého showbyznysu, Georg Jirasek ale absolutně netušil, s kým to vlastně jeho budoucí partnerka je.

"Když Iva chodila s Jardou Jágrem, přijeli za mnou na chatu nějací známí a říkali: Víš, s kým žije Iva? S Jardou Jágrem! A já se ptal, kdo to je. V Německu totiž není hokej vůbec populární a já nevěděl nic," zavzpomínal osudová muž Ivy Kubelkové na dobu, kdy neměl ponětí, kdo je největší hokejová hvězda České republiky.

Osud tomu chtěl tak, že Iva Kubelková a Georg Jirasek nakonec byli svedeni dohromady. Nyní jsou spolu už 20 let a dokazují, že i po tolika společně strávených letech je jejich láska stále velmi silná. Mají vlastní drobné způsoby, jak vztah udržovat spokojený.

"Myslím si, že drobnosti jsou důležité. Kdykoliv odcházím z domu, tak si dáme pusu, kdykoliv odněkud přijdu, tak si dáme pusu. Když někde sedíme a na něco koukáme, tak se držíme za ruku. Tyhle věci je potřeba postupem času neignorovat, o tom ten vztah je," prozradila tajemství spokojeného vztahu pro ŽivotvČesku.cz Iva Kubelková.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: