Konečně šťastná Dagmar Patrasová popsala, jak si plnými doušky užila Vánoce s Felixem. A jenom tím to nekončí

Felix Slováček a Dagmar Patrasová
Felix Slováček a Dagmar Patrasová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 12. 2021

Konflikt mezi Lucií Gelemovou (38) a Felixem Slováčkem (78) vyústil v definitivní konec romantického i přátelského vztahu mezi nimi. Hudebník tak letos strávil Vánoce s rodinou, z čehož má radost především jeho manželka Dagmar Patrasová (65). Ta si letošní Štědrý den pochvaluje a s celou rodinou si dělá plány i na Silvestra. "Pravděpodobně budeme všichni na chalupě," řekla královna dětských srdcí pro ŽivotvČesku.cz.

Manželství Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka za sebou má mnoho silných otřesů, drtivá většina z nich byla v posledních letech způsobena jeho vztahem s Lucií Gelemovou. Výtvarnice se s ním ale letos v květnu rozešla a v prosinci byla zachycena, jak se statným mladíkem vstupuje do hotelu. To slavného saxofonistu rozzuřilo, okomentoval to peprnými slovy a vznikl tak konflikt, který mezi bývalými partnery ukončil i přátelství.

Přestože pro zpěvačku a herečku, která především v minulých letech učarovávala dětem svými písněmi, nebyly uplynulé roky jednoduché, manžela doma stále vítá s otevřenou náručí. Letos si svátky užila o to víc, že je trávila nejen s dětmi, ale i s Felixem Slováčkem, který v minulosti trávil vánoční dny především po boku Lucie Gelemové.

"Řekla bych, že Vánoce nebyly lehké z mnoha důvodů předchozích let, ale nakonec byly pěkné a byla jsem ráda, že jsme byli všichni pohromadě. Myslím si, že ten nejlepší dárek byl ten, že se celá rodina sešla. Vždy jsme byli zvyklí, ještě z dob, kdy žili rodiče, že jsme se ve velkém počtu sešli u vánočního stolu. Pak se to začalo tenčit, ale teď už to zase narůstá. Vánoce jsou o rodině, o tom, že se všichni sejdou a povídají si. Těch příležitostí na scházení je málo, protože každý je pracovně vytížený, takže tentokrát to bylo fajn," řekla pro ŽivotvČesku.cz Dagmar Patrasová.

Rozchod Felixe Slováčka s Lucií Gelemovou mu otevřel dveře k většímu množství času ve společnosti rodiny. Hudebník tak strávil se svou manželkou a dětmi nejen Vánoce, v plánu má s nimi být i na Silvestra na chalupě. Nový rok by s nimi ráda oslavila i Dagmar Patrasová, ta ale váhá, zda raději nezůstat doma.

"Pravděpodobně budeme všichni na chalupě, ale já se ještě rozhoduju kvůli naší vlčici a kočce. V Praze je na Silvestra hodně rušno, zvláště loni byly takové petardy, že mi vlčice skočila do klína. Je stotunová, obrovská, nádherná a strachy na mě skočila, to je strašné. Zvířata kvůli petardám trpí, mají citlivější sluch, nejsou na to zvyklá. Manžel určitě pojede za dětmi na chalupu a já zvažuji, jestli nepojedu jen na otočku a na ty hlavní petardy bych se vrátila domů," vysvětlila oblíbená zpěvačka a herečka pro ŽivotvČesku.cz, proč nad Silvestrem s rodinou váhá.

Události posledních let nebyly pro rodinu Felixe Slováčka zrovna příznivé, přesto je jeho manželka nevnímá jako důvod k tomu, aby si na rok 2022 dávala předsevzetí. "Já si od určité doby předsevzetí nedávám. Nechávám život plynout tak, jak plyne, snažím se žít hezky, slušně a tak, aby byli i lidé okolo mě spokojení," dodala Dagmar Patrasová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.