Konečně šťastná Dagmar Patrasová popsala, jak si plnými doušky užila Vánoce s Felixem. A jenom tím to nekončí

Nextfoto
Felix Slováček a Dagmar Patrasová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 27. 12. 2021

Konflikt mezi Lucií Gelemovou (38) a Felixem Slováčkem (78) vyústil v definitivní konec romantického i přátelského vztahu mezi nimi. Hudebník tak letos strávil Vánoce s rodinou, z čehož má radost především jeho manželka Dagmar Patrasová (65). Ta si letošní Štědrý den pochvaluje a s celou rodinou si dělá plány i na Silvestra. "Pravděpodobně budeme všichni na chalupě," řekla královna dětských srdcí pro ŽivotvČesku.cz.

Manželství Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka za sebou má mnoho silných otřesů, drtivá většina z nich byla v posledních letech způsobena jeho vztahem s Lucií Gelemovou. Výtvarnice se s ním ale letos v květnu rozešla a v prosinci byla zachycena, jak se statným mladíkem vstupuje do hotelu. To slavného saxofonistu rozzuřilo, okomentoval to peprnými slovy a vznikl tak konflikt, který mezi bývalými partnery ukončil i přátelství.

Přestože pro zpěvačku a herečku, která především v minulých letech učarovávala dětem svými písněmi, nebyly uplynulé roky jednoduché, manžela doma stále vítá s otevřenou náručí. Letos si svátky užila o to víc, že je trávila nejen s dětmi, ale i s Felixem Slováčkem, který v minulosti trávil vánoční dny především po boku Lucie Gelemové.

"Řekla bych, že Vánoce nebyly lehké z mnoha důvodů předchozích let, ale nakonec byly pěkné a byla jsem ráda, že jsme byli všichni pohromadě. Myslím si, že ten nejlepší dárek byl ten, že se celá rodina sešla. Vždy jsme byli zvyklí, ještě z dob, kdy žili rodiče, že jsme se ve velkém počtu sešli u vánočního stolu. Pak se to začalo tenčit, ale teď už to zase narůstá. Vánoce jsou o rodině, o tom, že se všichni sejdou a povídají si. Těch příležitostí na scházení je málo, protože každý je pracovně vytížený, takže tentokrát to bylo fajn," řekla pro ŽivotvČesku.cz Dagmar Patrasová.

Rozchod Felixe Slováčka s Lucií Gelemovou mu otevřel dveře k většímu množství času ve společnosti rodiny. Hudebník tak strávil se svou manželkou a dětmi nejen Vánoce, v plánu má s nimi být i na Silvestra na chalupě. Nový rok by s nimi ráda oslavila i Dagmar Patrasová, ta ale váhá, zda raději nezůstat doma.

"Pravděpodobně budeme všichni na chalupě, ale já se ještě rozhoduju kvůli naší vlčici a kočce. V Praze je na Silvestra hodně rušno, zvláště loni byly takové petardy, že mi vlčice skočila do klína. Je stotunová, obrovská, nádherná a strachy na mě skočila, to je strašné. Zvířata kvůli petardám trpí, mají citlivější sluch, nejsou na to zvyklá. Manžel určitě pojede za dětmi na chalupu a já zvažuji, jestli nepojedu jen na otočku a na ty hlavní petardy bych se vrátila domů," vysvětlila oblíbená zpěvačka a herečka pro ŽivotvČesku.cz, proč nad Silvestrem s rodinou váhá.

Události posledních let nebyly pro rodinu Felixe Slováčka zrovna příznivé, přesto je jeho manželka nevnímá jako důvod k tomu, aby si na rok 2022 dávala předsevzetí. "Já si od určité doby předsevzetí nedávám. Nechávám život plynout tak, jak plyne, snažím se žít hezky, slušně a tak, aby byli i lidé okolo mě spokojení," dodala Dagmar Patrasová pro ŽivotvČesku.cz.

Výtvarnice Lucie Gelemová (39) na prahu čtyřicítky začíná žít nový život bez vlivu hudební...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu