Reklama:

Konečně ukázala celou svou postavu a vlasovou proměnu. Žasl i otec Charlotte Štikové, jak výrazně prokoukla

Charlotte Štiková
Charlotte Štiková
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 8. 2023

Jako boubelka měla sen, za kterým si šla. Jsou to přibližně dva roky, kdy se Charlotte Štiková rozhodla, že se pustí do souboje s ručičkou váhy. Výsledek je výrazný –⁠ půvabná blondýnka dokázala shodit přes šedesát kilogramů. Aktuálně svou postavu vystavila na svém profilu na sociální síti Instagram a překvapení neskrýval ani její otec Michal Štika. "Musím uznat, že lidově řečeno Charlotte udělala kus pořádné práce a sluší jí to," zhodnotil tvary své mladší dcery pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Charlotte Štiková rozdělila svým hubnutím své rodiče na dvě strany. Její matka Monika Binias ji sice chválí, že se pustila do hubnutí, ale zároveň je přesvědčena, že už je to moc –⁠ působí prý nezdravě. Oproti tomu otec Michal je přesvědčen, že Charlotte vypadá skvěle, a moc ho těší, že je sama se sebou spokojená.

Reklama:

"Těší mě, že se Charlotte vydala cestou hubnutí. To vnímám pozitivně směrem k jejímu zdraví. Druhá věc ale je, že se dostala na úroveň, která už je hraniční, a na mě to působí až nezdravě. Takže ze skutečnosti, že nadále pokračuje v hubnutí, nemám dobré pocity," uvedla pro ŽivotvČesku.cz před nedávnem influencerka a koučka Monika Binias.

"Vypadá fantasticky a jsem rád, že se jí podařilo, o čem snila," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Michal Štika.

Aktuálně se Charlotte pochlubila snímkem, na němž odhalila svou postavu ve své plné kráse, zároveň ukázala i novou vlasovou proměnu. "Na chvíli brunetou," uvedla jako komentář k fotografii.

Charlotte Štiková se roky trápila kvůli nadváze, nakonec se ale rozhodla pro životní změnu. Pro ŽivotvČesku.cz před časem uvedla, co jí v boji s ručičkou váhy nejvíce pomohlo.

"Hodně mi pomohla změna stravy, v mém případě hlavně vyřazení sladkého pití, potom také fitko," přiblížila mladá influencerka, co stálo za tím, že byla na své cestě výrazně zhubnout úspěšná.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: