Kordula Stropnická se vyrazila odreagovat od rozvodu rodičů. Mladší sestra Agáty Hanychové zaujala outfitem, vkus po ní nezapře

Kordula Stropnická
Kordula Stropnická
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 8. 2022

Na festivalu v Karlových Varech byly všechny oči na ní a zdá se, že pozornost se jí zalíbila. Kordula Stropnická (16) se společně se starší sestrou Agátou Hanychovou (37) objevila na hudební show ve známém pražském klubu a ujistila se, že bude nepřehlédnutelná. Její matka Veronika Žilková (60) pro ŽivotvČesku.cz krátce promluvila o rozvodu s Martinem Stropnickým (65).

Kordula Stropnická a Agáta Hanychová rozhodně nezapřou, že jsou sestry. Poprvé po velmi dlouhé době se spolu samy objevily ve společnosti a mladší sestra ze slavného dua jako by byla dokonalou kopií toho, jak sedmatřicetiletá modelka dříve vypadala. Krátký top odhaloval za asistence nízkých kalhot ploché bříško.

Brzy již sedmnáctileté pohledné blondýnce se odreagování v tuto chvíli hodí víc než kdy jindy. Její rodiče totiž prochází nepříjemným rozvodem, který následuje po rozchodu formou e-mailu ze strany Martina Stropnického. Na přetřes pochopitelně přichází i péče o dceru. "Měli jsme v úterý soud. Nebudu to ale komentovat," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Veronika Žilková.

Veronika Žilková o rozchodu, který ze strany jejího brzy již exmanžela proběhl poněkud nešťastně, poprvé promluvila v březnu. Pro oba jde už o třetí rozpadlé manželství a jedná se především o konec 18 let trvajícího vztahu, z toho 14 let v manželství.

Že je Kordula Stropnická aspirující hvězdou společenských akcí, to dokázala už na filmovém festivalu v Karlových Varech. Tam se ukázala po boku slavné matky a ve zlatých šatech na sebe upoutala mnoho pozornosti.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.