Koučka přes hubnutí Monika Binias ukázala snímek ve spodním prádle. Její dcera Charlotte Štiková se jí vysmála kvůli gramatice

Monika Binias (vlevo) a její dcera Charlotte
Monika Binias (vlevo) a její dcera Charlotte
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 2. 2022

Hvězdička reality show a influencerka Monika Binias (49) se rozhodla, že se o své vědomosti podělí s veřejností, a tak si založila web, na kterém za nemalé peníze nabízí své poradenské služby ohledně módy, hubnutí a vztahů. K tomuto kroku se odhodlala nedlouho poté, co veřejně zkritizovala svou dceru Charlotte Štikovou (25), že padělá fotografie svého těla, aby to vypadalo, že zhubla. Co si o Moničině počinu zmíněná Charlotte myslí, prozradila pro ŽivotvČesku.cz. "Zrovna ona by nikomu radit neměla, navíc na té stránce má hrozné gramatické chyby," nešetřila kritikou.

Svou matku má Charlotte Štiková na sociálních sítích pro jistotu zablokovanou, aby minimalizovala riziko, že jí zavdá jakoukoli příčinu ke konfliktu. Přesto se k ní však informace o jejím novém projektu dostala - řada fanoušků na sociálních sítích jí na web totiž poslala odkaz s dotazem, co si o tom myslí. Stejnou otázku Charlotte dostala také od redakce ŽivotvČesku.cz.

"Myslím si, že zrovna ona by nikomu radit neměla, navíc na té stránce má hrozné gramatické chyby. Měla by si je aspoň opravit, protože to je opravdu jako pěst na oko. Navíc tedy nevím, kdo jí ten web dělal, ale vypadá to jako z počátku internetu, to je hrozná práce," zhodnotila pro ŽivotvČesku.cz influencerka poradenskou stránku své matky s tím, že si myslí, že o služby nikdo zájem neprojeví.

Kromě toho také zpochybnila Moničinu odbornou způsobilost k výkonu podobné profese. "Zajímalo by mě, co tam komu chce radit, jestli si vážně myslí, že má nějaký skvělý styl, aby mohla radit se stylingem. Navíc nikdy nebyla na žádném kurzu ani ničem podobném," uvedla Charlotte Štiková pro ŽivotvČesku.cz.

Ke skutečnému založení webových stránek a vykročení vpřed na cestě za pomocí svým fanouškům se však Monika Binias rozhodla nedávno. Jak sama říká, chtěla zatočit s falešnými ideály krásy, které dnes a denně ženy a dívky vídají na sociálních sítích a snaží se jim podřídit, přestože jim to může uškodit. V kombinaci s předchozími faktory pak takzvaně byla ruka v rukávě.

"Pár klientů už se mi přihlásilo, je to úžasné a překvapilo mě to. Jsou to milí lidé a myslím si, že to mezi námi funguje, ale víc nechci říkat, protože žádný klient by nechtěl, aby se o něm mluvilo. Vše je mezi klientem a koučem. Mě samotnou překvapilo, že se mi lidé tak rychle přihlásili, nečekala jsem to. Taky to pak může zase stagnovat, to záleží. Jak to má být, tak to bude, chce to zůstat v klidu a nic nehrotit. Když se na něco moc tlačí, pila se zlomí," uvedla Monika Binias pro ŽivotvČesku.cz, že o klienty nemá nouzi a na svém Instagramu předvedla snímek jen ve spodním prádle, který je ale už několik let starý. Nově koučka ho ale vydala za aktuální a uvedla k němu, že shodila 30 kilogramů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.