Reklama:

Kráčí životem po boku muže, společně se ukázali ve společnosti. Milan Peroutka přitom před lety popisoval, jakou by si přál ženu

Milan Peroutka a Dominik Roubínek
Milan Peroutka a Dominik Roubínek
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 8. 2023

Oblíbený zpěvák Milan Peroutka, jenž si začátkem července vzal - uzavřel registrované partnerství - svého partnera Dominika, se ukázal na předpremiéře dlouho očekávaného bijáku ONEMANSHOW: The Movie v kině na pražském Chodově. Ruku v ruce dorazil i se svým protějškem a nutno říci, že pánové byli nepřehlédnutelní. Předepsaný dress code černo-žlutou kombinaci jako jedni z mála splnili do posledního puntíku. Pro ŽivotvČesku.cz zpěvák před dvěma lety prozradil, jaká by měla být jeho vysněná dívka. V té době ještě zdaleka nikdo netušil, že pohledný umělec se rozhodne kráčet životem po boku muže.

Reklama:

Milan Peroutka, jenž si kromě zpěvu vyzkoušel i roli moderátora, patří k oblíbeným mladým umělcům. Jeho milý pohled i povaha přitahovala vždy zástupy fanynek. Začátkem července se ale muzikant svěřil na svém instagramovém účtě s tím, že potkal skvělého partnera, kterého si také vzal za muže - uzavřel s ním registrované partnerství.

Reklama:

"Mám kluka. Je skvělej. Je natolik skvělej, že jsem se otevřel té možnosti mít kluka. Že jsem ho představil rodině a kamarádům. A přitvrzuju, že jsem se rozhodnul si ho v sobotu vzít a představit i vám," znělo v Peroutkově vyjádření. Fanoušci Milana v jeho rozhodnutí podpořili a on jim za pár dnů prostřednictvím dalšího příspěvku ze srdce poděkoval a svým krokem motivoval k odvaze další, kteří řeší podobný problém.

Zpěvák pro ŽivotvČesku.cz před dvěma lety, tedy v době, kdy byl stále nezadaný, svěřil, jaká by měla být jeho budoucí dívka. "Měla by být hlavně hodná," uvedl tehdy sympatický umělec a dodal, že by se spolu měli především umět zasmát. "Určitě chci, aby s ní byla sranda, abychom se spolu zasmáli a abychom si rozuměli," řekl Milan Peroutka pro ŽivotvČesku.cz.

Dnes už je vše jinak. Milan svou lásku našel a hrdě se s ní ukazuje na veřejnosti. Na slavnostní předpremiéru dlouho očekávaného Kazmova filmu přišli partneři sladěni do posledního puntíku a moc jim to spolu slušelo.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: