Reklama:

Krásná Alena Šeredová má nejen nádhernou postavu, ale i dceru. Pochlubila se snímkem, který dokazuje, že malá Vivienne roste jako z vody

Alena Šeredová
Alena Šeredová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 9. 2022

V květnu to byly dva roky, co se Alena Šeredová (44) světu pochlubila radostnou událostí, že se jí narodila vysněná dcera Vivienne Charlotte Nasi. Rodina žije v italském Turíně a hrdá maminka si naplno užívá rodičovských povinností. Teď se pochlubila snímkem, ze kterého je patrné, že dcera roste jako z vody. Pro ŽivotvČesku.cz nedávno nestárnoucí kráska potvrdila, že se s otcem dcery a partnerem Alessandrem Nasim (48) zasnoubila. "Ano," odpověděla na dotaz redakce.

Reklama:

Vicemiss ČR z roku 1998 žijící dlouhé roky v Itálii byla tři roky manželkou italské fotbalové hvězdy Gianluigiho Buffona (44). Po rozvodu s manželem v roce 2014 se stáhla do ústraní. To ale netrvalo dlouho. Krátce po smutném rozpadu manželství, které nemile zaskočilo celou Itálii, se začátkem roku 2015 začala objevovat po boku nového muže.

Reklama:

Média velmi rychle přišla na to, že jde o šarmantního podnikatele a dědice automobilové společnosti Fiat Alessandra Nasiho. Někdejší modelka si ale s charismatickým miliardářem začala už na podzim roku 2014. Oba se ale snažili vztah udržet pod pokličkou.

Bývalá modelka má z předchozího manželství dva syny – Louise Thomase (14) a Davida Lee (12), v květnu 2020 se stala šťastnou trojnásobnou maminkou. Italskému podnikateli přivedla na svět zdravou holčičku s krásným jménem Vivienne. A jak je ze snímku, kterým se Alena Šeredová pochlubila, patrné, dcera roste jako z vody a rozhodně zdědila po mamince pořádnou dávku krásy.

Že půvabná někdejší modelka v současnosti prožívá šťastné období, svědčí skutečnost, že příští rok v srpnu - tedy dle rčení do roka a do dne - by se měla vdávat. Žádosti o ruku se dočkala od Alessandra Nasiho na dovolené na řeckém ostrově Mykonos. Redakci ŽivotvČesku.cz tehdy šťastnou novinku ze svého života potvrdila.

Častou otázkou je, komu je dcera slavných rodičů více podobná. Mnozí jsou přesvědčeni, že Vivienne je celá maminka, objevují se názory, že naopak je velmi podobná otci.

Obecně se traduje, že podobnost dítěte vidí každý jinak, ale také, že první dcera bývá často podobná otci, první syn matce. U dalších potomků už podoba nebývá tak výrazná. Podle některých teorií tím totiž příroda kompenzuje skutečnost, že většina mužů podvědomě touží, aby prvorozeným dítětem byl syn, zatímco většina žen by raději holčičku.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: