Překrásná Alena Šeredová se zasnoubila. Exkluzivně potvrdila, že partnerovi a otci své dvouleté dcery řekla "ano"

Alena Šeredová a Alessandro Nasi
Alena Šeredová a Alessandro Nasi
Foto: Profimedia
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 8. 2022

Modelka Alena Šeredová (44) se bude vdávat. Jak informovala na sociální síti, její dlouholetý partner Alessandro Nasi, s nímž má dvouletou dcerku Vivienne Charlotte, ji požádal o ruku. Půvabná brunetka informaci sama pro ŽivotvČesku.cz potvrdila. Do manželství tak vstoupí už podruhé, v roce 2011 se na pražském Vyšehradě provdala za italského brankáře Gianluigiho Buffona (44). Manželství ale tehdy vydrželo pouhé tři roky.

Půvabná a úspěšná Alena Šeredová, žijící v Itálii už více jak dvacet let, se bude vdávat. Žádosti o ruku se dočkala od svého dlouholetého přítele, podnikatele Alessandra Nasiho, s nímž má malou dcerku Vivienne Charlotte. Aktuálně je pár na řeckém ostrově Mykonos, kde tráví dovolenou.

Na přímý dotaz redakce ŽivotvČesku.cz, zda opravdu došlo k žádosti o ruku a zásnubám, což v příspěvku bývalá 1. vicemiss naznačila, odpověděla kráska jasné »ano«.

Modelka se na jih Evropy přestěhovala poté, co v roce 1998 bodovala v soutěži Miss ČR. Následně se provdala a byla tři roky manželkou italské fotbalové hvězdy Gianluigiho Buffona (44). Po rozvodu v roce 2014 se stáhla do ústraní. To ale netrvalo dlouho. Krátce po smutném rozpadu manželství, které nemile zaskočilo celou Itálii, se začátkem roku 2015 začala objevovat po boku nového muže.

Média velmi rychle přišla na to, že jde o šarmantního podnikatele a dědice automobilové společnosti Fiat Alessandra Nasiho. Někdejší modelka si ale s charismatickým miliardářem začala už na podzim roku 2014. Oba se ale snažili vztah udržet pod pokličkou.

Bývalá modelka má z předchozího manželství dva syny – Louise Thomase (14) a Davida Lee (12), v květnu 2020 se stala šťastnou trojnásobnou maminkou. Italskému podnikateli přivedla na svět zdravou holčičku s krásným jménem Vivienne. 

Stát ležící v jižní Evropě na Apeninském poloostrově tak mohl narození společného potomka začít slavit. Obecně je známo, že česká rodačka je v Itálii slavnou osobností. Lidé si ji zamilovali zejména v soutěžním pořadu Torno Sabato, který v minulosti získal ocenění v tamní významné divácké anketě.

Ke svému pracovnímu zápřahu charismatická Alena Šeredová jednoznačně obdivuhodně zvládá nyní i poměrně velkou a početnou rodinu. Je vděčná za všechno, co v životě má, a nepřestává to velmi často zmiňovat na sociálních sítích.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.