Krásná Anna Slováčková přiznala, co jí pomohlo vyrovnat se s nedostatky. Nechci se trápit, i když jsem věčný dietář, říká

Zpěvačka a herečka Anna Slováčková
Zpěvačka a herečka Anna Slováčková
Foto: Se svolením Anny Slováčkové
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 9. 2021

Pro mnohé se stala inspirací a prokázala, že je to velmi silná žena. Zpěvačka a herečka Anna Slováčková (26) poukazuje na přirozenou krásu, která není upravená stovkami filtrů na sociálních sítích. Pro ni samotnou je zásadní, aby lidé přestali řešit vzhled a zaměřili se hlavně na zdraví. "Přeju si, abych byla ve fyzické kondici a hlavně v pořádku. Když bude zdravé tělo, bude i psychika. Člověk pak vyzařuje tak pozitivní věci, že by o něm nikdo neřekl nic špatného. Osobně mi pomohlo sledovat jiné ženy na Instagramu - neměly »dokonalé« tělo, respektive bych o všech řekla, že jsou svým způsobem dokonalé," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Anna Slováčková předvedla velké odhodlání a také talent, který v ní dřímá. Právem patří mezi oblíbené osobnosti a některé ženy a dívky se v ní zhlédly, protože se nebojí ukazovat a nazývat některé důležité věci pravými jmény.

"Pokud někoho k něčemu inspiruji, tak mě to samozřejmě těší. Ale asi bych neřekla, že jsem si toho vědoma – zkrátka se snažím s lidmi mluvit, aby si ze mě vzali to dobré. Vždycky jsem mluvila upřímně a ze srdce a doufám, že to někomu třeba pomůže. Jestli by se s tím někdo neztotožnil nebo ho to nemotivovalo a neinspirovalo, tak věřím, že bude mít jiné vzory, které mu dají, co hledá," řekla Anna Slováčková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že jí osobně hodně pomohly podobné příběhy žen na sociálních sítích.

"Sledovala jsem jiné ženy na Instagramu, které neměly »dokonalé« tělo – respektive bych o všech řekla, že jsou svým způsobem dokonalé. Ale myslím to ve směru, jak to nazývá dnešní společnost a přes jaký filtr se na to všechno dívají média a podobně. Ony vlastně dokázaly své nedostatky tak krásně prodat – jenom díky tomu, že si věřily a měly se opravdu rády takové, jaké jsou a přijímaly se. To mi přišlo opravdu dobré a moc sexy. Je to něco, co bych chtěla dokázat i já sama. Nedostatky mám taky a nechci se tím trápit, naopak chci ukázat, že moje tělo takhle prostě vypadá. Není to nic špatného," popsala pro ŽivotvČesku.cz sympatická blondýnka, jak vnímá sebe sama a co jí pomohlo na cestě ke zdravému smýšlení.

Přiznává, že nastanou i dny, kdy není všechno růžové, ale to k životu patří. "Přijdou chvíle, kdy mám pocit, že jsem nejošklivější člověk na planetě – ale to každá žena asi zná. V závěru budu stejně věčný »dietář«. Samozřejmě se mám ráda a přijímám se, na druhou stranu chci, aby moje tělo nemělo nějakou přehnanou obezitu a bylo jednoduše nezdravé. Přeju si, abych byla ve fyzické kondici a hlavně v pořádku. O to mi jde především. Myslím si, že by všichni měli přestat řešit, jak vypadají, ale hlavně se zaměřit na to, jestli jsou zdraví. O to přeci jde – když bude zdravé tělo, bude i psychika. Člověk bude poté vyzařovat tak pozitivní věci, že by o něm nikdo neřekl nic špatného," dodala Anna Slováčková pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.