Krásná dcera Ivy Kubelkové je zamilovaná. S tímhle mladým zpěvákem nyní tvoří pár

Natálie Jirásková a Iva Kubelková
Natálie Jirásková a Iva Kubelková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 6. 2022

Natálie Jirásková (17), pohledná dcera Ivy Kubelkové (45), prožívá krásné období prvních lásek. Jejím aktuálním vyvoleným je zpěvák a herec Adam Mišík (25). Ten je pověstný tím, že si jako své partnerky vybírá především modelky. První zkušenosti z mola má za sebou již i Natálie, přestože její slavná matka se nyní domnívá, že to není profese, které by se dívka v budoucnu chtěla věnovat. "U Natálie si myslím, že si to prostě párkrát zkusí a potom přesune svou pozornost k něčemu jinému," uvedla pro ŽivotvČesku.cz.

Natálie Jirásková (17) studuje na jazykovém gymnáziu a okamžitě by mohla následovat profesní dráhu své slavné maminky, kdyby chtěla. Pyšní se totiž skutečně krásnou postavou i hezkou tváří. Podle Ivy Kubelkové však modeling nejspíš nebude cesta, kterou by se všestranně nadaná dívka plánovala vydat.

"Nechala bych to čistě na ní. V dnešní době už mají děti větší přehled o tom, co to obnáší a neobnáší. Pokud by se rozhodla, udělala by to určitě poté, co si vše dobře rozmyslela. Ať si dělá, co chce (směje se)," uvedla pro ŽivotvČesku.cz legendární modelka.

Podobně volnou ruku má Natálie Jirásková také v dalších životních rozhodnutích, a tak se nyní mladý herec a zpěvák Adam Mišík pochlubil tím, že s půvabnou mladou ženou tvoří pár. Pro server Blesk.cz mladý umělec vztah potvrdil. Dodal však, že je vše velice čerstvé a s Natálií tvoří pár teprve pár týdnů.

O mladém herci se ví, že co se týče partnerek, loví především v modelingových vodách. Chodil tak například s Miss ČR z roku 2019 Denisou Spergerovou (21) nebo modelkou Dianou Kratochvílovou (24). Právě ta se s mladým umělcem měla nakonec rozejít kvůli tomu, že se jí nelíbil jeho přístup ke vzdělání. Adam Mišík totiž má jen základní vzdělání. Právě to je tak věcí, se kterou by mohl u své nové partnerky, pro kterou je studium důležité, narazit.

Adam Mišík je synem známého hudebníka Vladimíra Mišíka (75), který je známý jako zakladatel rockových skupin Blue Effect nebo The Matadors. Jeho diskografie zahrnuje desítky titulů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.