Krásná dvojčata Lucie a Barbora Černé popsala natáčení s Bradem Pittem nebo filmovou Trinity z Matrixu

Slavná dvojčata a herečky Lucie a Barbora Černé
Slavná dvojčata a herečky Lucie a Barbora Černé
Foto: Se svolením Lucie a Barbory Černých
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 9. 2021

Jsou mladé, krásné a úspěšné. Herečky Lucie a Barbora Černé (25), které jsou nejznámějšími dvojčaty českého showbyznysu, slaví jeden úspěch za druhým. Točí reklamy, dostávají role v seriálech i filmech a zdá se, že mají před sebou ještě velké věci. "Občas jsme naší podoby využívaly. Natáčely jsme třeba s Arnoldem Schwarzeneggerem, Bradem Pittem nebo Carrie-Anne Mossovou z Matrixu, to byl splněný sen," popsaly pro ŽivotvČesku.cz.

V umělecké branži začínaly už jako dvanáctileté slečny a od té doby dostávají jednu zakázku za druhou. Nejedná se pouze o herecké role, ale jsou také tvářemi řady reklam na prestižní značky. Lucie a Barbora Černé získaly během své dosavadní kariéry opravdu bohaté zkušenosti. Lucie se aktuálně objevila například v novém snímku režiséra a spisovatele Patrika Hartla (45) Prvok, Šampon, Tečka a Karel, který běží v kinech. Barboru zas mohou televizní diváci znát mimo jiné ze seriálu z lékařského prostředí, kde si zahrála zdravotní sestřičku Emu Zárubovou.

Jejich první zakázkou byla reklama a rovnou po boku jedné z největších světových celebrit. "Tehdy nám bylo 12 let a agentura nám do poslední chvíle tajila, s kým to vlastně budeme natáčet. Jednalo se o reklamu na japonského operátora. Když jsme dorazily na plac, Brad Pitt už čekal v kostymérně. My jsme si z toho se ségrou ovšem nic nedělaly. Samozřejmě jsme ho znaly z televize, ale v tom věku jsme měly jiné starosti. Točily jsme i s Arnoldem Schwarzeneggerem," řekly sestry Barbora a Lucie Černé pro ŽivotvČesku.cz s tím, že přišly i další role, kde se například Báře splnil velký sen.

"Zahrála jsem si v americko-francouzském seriálu Bez hranic (v originále Crossing Lines, pozn. red.). Tam jsem v epizodní roli mluvila francouzsky a zahrála si společně s filmovou hvězdou Carrie-Anne Mossovou a hercem Tomem Wlaschihem, který je známý také ze seriálu Hra o trůny," popsala Barbora Černá pro ŽivotvČesku.cz svůj nezapomenutelný zážitek.

Rodačky z Lovosic studovaly v zahraničí. Především jako sestry a dvojčata mají hodně společného a vytvořily si spolu krásný vztah.

"S naprostou jistotou můžeme říct, že jsme spřízněné duše. Myslíme, že spíš než to, že bychom měly s podobou problém, jsme toho občas využívaly. Jediné, s čím jsme někdy bojovaly, byly dokola opakující se otázky o tom, která je která, jestli jsme fakt úplně stejné, jestli si měníme kluky a podobně," dodaly pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.