Krásná Eva Burešová má potvrzen covid-19. Vůbec netuším, kde jsem to mohla chytit, řekla

Zpěvačka a herečka Eva Burešová
Zpěvačka a herečka Eva Burešová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 10. 2020

Oblíbená herečka a zpěvačka Eva Burešová (27) má pozitivní test na covid-19. Pro ŽivotvČesku.cz uvedla, jak se cítí a co vlastně bude s divácky oblíbeným seriálem Slunečná a porotcováním ve Tváři.

Česko zasáhla na podzim druhá vlna koronaviru a nebezpečně se šíří. Počty nakažených prudce stoupají a odborníci volají po zpřísnění vládních opatření. Mezi další známé tváře, u kterých se prokázala nákaza covid-19, se zařadila také talentovaná herečka a zpěvačka Eva Burešová.

"Zcela upřímně vůbec netuším, kde jsem to mohla chytit, protože všude, kde jsem, jsme chráněni. Zatím jsem celkem v pohodě, spíš mám pocit nachlazení. Chuť mám, čich mám, takže zatím to jde. Volali mi to včera, v tu chvíli, jak mi to řekli, mě samozřejmě začala bolet hlava. Jsem v izolaci na deset dní, vlastně já i syn," řekla pro ŽivotvČesku.cz představitelka Týny ze seriálu Slunečná.

Krásná brunetka hraje hlavní roli v populáním již zmíněném televizním seriálu a také zasedá každou sobotu jako porotkyně v soutěži Tvoje tvář má známý hlas. Jak to tedy bude mít s prací? "Ve Slunečné se moje obrazy posouvají až na dobu, kdy budu zdravotně v pořádku. Teď se točí jiné scény, naštěstí je nás tam víc. A v porotě Tváře mě nahradí na jeden díl někdo jiný. Tak jak nahradili Eriku nebo Vláďu. Naštěstí jsem měla mít příští týden víc volna, protože jsme se měli se synem stěhovat, takže jsme měli mít 4 dny na stěhování. To padlo. Ale naštěstí nepřijdu o tolik projektů," uvedla Eva Burešová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.