Krásná Iva Kubelková si poradila s dotěrným fanouškem. Jeho neslušnou žádost zveřejnila

Iva Kubelka dostala neslušnou nabídku
Iva Kubelka dostala neslušnou nabídku
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 10. 2020

Modelka a moderátorka Iva Kubelková (43) patří mezi ženy, které okouzlují svou přirozenou krásou. A tak není žádným překvapením, že o zájem mužů nemá nouzi. Když ale někdo překročí hranice slušnosti, rozhodně se nebojí ho uzemnit.

Iva Kubelka, bývalá vicemiss 1996, je mimo jiné také tváří známého internetového obchodu se spodním prádlem, se kterým spolupracuje dlouhodobě už několik let. Jenže její práce s sebou občas nese i tu negativní stránku věci, konkrétně třeba fanouška, který požaduje něco, co není zrovna dvakrát zdvořilé. "Ivo? Prodáte mi podprsenku? Kolik byste chtěla?" napsal opravdu zvláštní žádost jeden ze sledujících modelky na jejím oficiální profil.

Dvojnásobná maminka se tím rozhodně nenechala zaskočit a reagovala tak, že vzkaz zjevného fetišisty zveřejnila na sociální síti. "Tak já už jsem se bála, že všichni řeší jenom Covid," komentovala svůj příspěvek, ve kterém se objevila právě komunikace se chtivým fanouškem, kde ovšem nefiguruje jeho jméno, ale pouze fotka. Připojila ještě hashtag #koliksimámříct#.

Reakce na její post byly většinou pozitivní a lidé se zasmáli nad situací, ke které přišla lidově řečeno »jak slepý k houslím«. "I mně píše mnoho různých lidí, tomuto pánovi jsem několikrát dala najevo, že o něco takového nestojím a on pořád a ze všech stran píše. A všude má jinou fotku a jiné jméno. Někdy je potřeba takové věci zveřejnit! Tady opravdu nejde o žádné moje ego. Zastáváte se zoufalců a kritizujete ženy za to, že to v tichosti netolerují? Zvláštní," napsala Iva Kubelková v diskuzi jednomu oponujícímu sledujícímu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.