Krásná Lejla Abbasová ukázala postavu snů. A prozradila, kolik aktuálně váží

Moderátorka a modelka Lejla Abbasová
Moderátorka a modelka Lejla Abbasová
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 12. 2020

Ve svých čtyřiceti letech se může Lejla Abbasová pochlubit skutečně parádní postavou, kterou jí mnohé ženy mohou jen tiše závidět. A stojí za tím rodičovské povinnosti, nikoliv to, že by se moderátorka a modelka trápila odříkáním jídla. "Aktuálně mi nejvíce pohybu zajišťuje běhání kolem dětí," prozradila s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz.

Pohledná moderátorka si vyrazila na charitativní akci kamarádky Hanky Kynychové. A na její postavě bylo vidět, že vládní opatření a tedy i více času doma se na ní nepodepsala. Pro ŽivotvČesku.cz Lejla odhalila, jaká je její aktuální váha.

"Nevážím se, protože jsem nikdy nevlastnila váhu. Ale obecně se moje váha pohybuje okolo 67 kilogramů. Aktuálně nemám, jak jinak si postavu udržovat než běháním okolo dětí. A ráda bych i jiné aktivity, což mi čas nedovoluje, a dost tím trpím, protože moje figura dříve byla podstatně jinačí, než je teď. Ale tak doufám, že až začnou všechny děti chodit do školky, že s tím něco udělám," upřesnila půvabná Lejla s tím, že do fitness center nechodí, ale spíše cvičí doma.

Lejla má s partnerem - tureckým podnikatelem Volkanem Kaynakem - dvojčata Bena a Tea (oba 2), dceru Iman (3) a z předchozího vztahu s Michaelem Kocábem (66) syna Davida (8). A je tak zcela jasné, že čtyři děti musí pohledné mamince dát pořádně zabrat.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.