Krásná modelka prodávala staré prsní implantáty. Prodej vzbudil obrovský zájem a vydělala statisíce

Modelka vydělala na starých implantátech
Modelka vydělala na starých implantátech
Foto: Profimedia.cz

Tomu se říká skvělá obchodní strategie. Modelka Izunia Motyl (25) podstoupila jako hvězda videí pro dospělé několik úprav poprsí. A právě staré implantáty, které vyměnila za větší, se rozhodla po nátlaku přítele nabídnout ze srandy k prodeji na internetu. Světe div se, zafungovalo to výborně. Strhl se o ně obrovský zájem a nakonec na tom vydělala pořádný balík peněz.

Krásná tmavovláska podstoupila v rámci zkrášlovacích úprav několikrát zvětšení prsou. Pro svůj dobrý pocit a také s ohledem na branži, ve které jsou její vnady středem pozornosti, v průběhu času přešla z původní velikosti podprsenky 70A na 70C. Staré implantáty menší velikosti, které měla v roce 2018, si nechala poslat a napůl ze srandy je umístila jako prodejní nabídku na eBay za počáteční cenu 89 dolarů (v přepočtu přes 2 000 českých korun) společně s balným a poštovným. Popsala je jako dva »báječné antistresové míče«, jak uvedl magazín Real Fix.

Zájemce na internetu nadchlo, že jsou to implantáty, které byly skutečně v hrudníku krásné modelky a řešilo se i to, že je Motyl k tomu všemu osobně podepíše. Nakonec se prodaly za neskutečných 7 600 liber (přes 225 000 českých korun). Na začátku si myslela, že si s ní někdo hraje. Ale její partner v tom měl jasno. "Věděl jsem, že o ně bude zájem, ale tohle je docela šílené. Na cestě do Portugalska jsme žertovali o tom, že by je vložila na sociální sítě. Ze srandy jsem to tam dal a spousta lidí zareagovalo, že bychom je měli vydražit. Podařilo se mi k tomu Izuniu přesvědčit a takhle to dopadlo," popsal modelčin přítel, hudebník a rapper Digit Davis pro Real Fix.

Izunia Motyl podstoupila první operaci v Belgii a kvůli poslednímu zvětšení ňader na velikost 70DD odcestovala do Polska. Za tento chirurgický zákrok zaplatila 3 200 liber, tedy skoro 95 000 českých korun. "Je jasné, že jsou na internetu někteří bohatí muži, kteří mají peníze na to, aby je rozhazovali," dodal Davis.

Zavřít reklamu