Krásná modelka prodávala staré prsní implantáty. Prodej vzbudil obrovský zájem a vydělala statisíce

Modelka vydělala na starých implantátech
Modelka vydělala na starých implantátech
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 11. 2020

Tomu se říká skvělá obchodní strategie. Modelka Izunia Motyl (25) podstoupila jako hvězda videí pro dospělé několik úprav poprsí. A právě staré implantáty, které vyměnila za větší, se rozhodla po nátlaku přítele nabídnout ze srandy k prodeji na internetu. Světe div se, zafungovalo to výborně. Strhl se o ně obrovský zájem a nakonec na tom vydělala pořádný balík peněz.

Krásná tmavovláska podstoupila v rámci zkrášlovacích úprav několikrát zvětšení prsou. Pro svůj dobrý pocit a také s ohledem na branži, ve které jsou její vnady středem pozornosti, v průběhu času přešla z původní velikosti podprsenky 70A na 70C. Staré implantáty menší velikosti, které měla v roce 2018, si nechala poslat a napůl ze srandy je umístila jako prodejní nabídku na eBay za počáteční cenu 89 dolarů (v přepočtu přes 2 000 českých korun) společně s balným a poštovným. Popsala je jako dva »báječné antistresové míče«, jak uvedl magazín Real Fix.

Zájemce na internetu nadchlo, že jsou to implantáty, které byly skutečně v hrudníku krásné modelky a řešilo se i to, že je Motyl k tomu všemu osobně podepíše. Nakonec se prodaly za neskutečných 7 600 liber (přes 225 000 českých korun). Na začátku si myslela, že si s ní někdo hraje. Ale její partner v tom měl jasno. "Věděl jsem, že o ně bude zájem, ale tohle je docela šílené. Na cestě do Portugalska jsme žertovali o tom, že by je vložila na sociální sítě. Ze srandy jsem to tam dal a spousta lidí zareagovalo, že bychom je měli vydražit. Podařilo se mi k tomu Izuniu přesvědčit a takhle to dopadlo," popsal modelčin přítel, hudebník a rapper Digit Davis pro Real Fix.

Izunia Motyl podstoupila první operaci v Belgii a kvůli poslednímu zvětšení ňader na velikost 70DD odcestovala do Polska. Za tento chirurgický zákrok zaplatila 3 200 liber, tedy skoro 95 000 českých korun. "Je jasné, že jsou na internetu někteří bohatí muži, kteří mají peníze na to, aby je rozhazovali," dodal Davis.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.