Krásná Monika Marešová oslavila 40. narozeniny. Blízký přítel prozradil upřímný vzkaz

Monika Marešová oslavila čtyřicátiny
Monika Marešová oslavila čtyřicátiny
Foto: nextfoto.cz

Narozeniny by se měly slavit každý rok, a když se navíc jedná o jubilejní číslo, tak o to dvojnásob. Krásná manželka oblíbeného moderátora Leoše Mareše (44) a influencerka Monika Marešová (40) oslavila v neděli 7. března 40. narozeniny. Její kamarád a přední módní stylista Filip Vaněk jí poslal hezké přání. "Vítám ji v kolonce 40 a 50," vyjádřil se pro ŽivotvČesku.cz.

Není to tak dávno, co Monika Marešová oslavila se svým životním partnerem Leošem Marešem tříleté výročí od svatby – provdala se za něj 5. února 2018 a oba manželé patří k nejkrásnějším a nejoblíbenějším párům českého showbyznysu. Sňatkem s úspěšným moderátorem se stala také nevlastní maminkou jeho synů Jakuba a Matěje, které má z předchozího manželství s Monikou Marešovou (46).

V neděli 7. března, více jak měsíc po výročí svatby, oslavila krásná modelka kulaté 40. narozeniny. Na svém instagramovém profilu se pochlubila fotkou, na které je jednoduše kousek čokoládového dort s růžovou svíčkou uprostřed s popiskem »cheat day« (tedy hřešící den).

Mezi obrovským množstvím gratulantů populární influencerky, která má na svém Instagramu téměř 400 tisíc sledujících, byl také přední stylista, který obléká české celebrity, a dobrý kamarád manželů Marešových. "Monice jsem včera k narozeninám řekl, že ji vítám ve stejné kolonce 40 až 50, ve které je se mnou a že v ní budeme chvíli spolu, než ji zase předběhnu a že tenhle věk už rozhodně není žádná sranda," prozradil pro ŽivotvČesku.cz módní stylista hvězd Filip Vaněk.

Moderátor Leoš Mareš se už za pár měsíců objeví na nejsledovanější tuzemské komerční stani...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.