Krásná Monika Marešová oslavila 40. narozeniny. Blízký přítel prozradil upřímný vzkaz

Monika Marešová oslavila čtyřicátiny
Monika Marešová oslavila čtyřicátiny
Foto: nextfoto.cz

Narozeniny by se měly slavit každý rok, a když se navíc jedná o jubilejní číslo, tak o to dvojnásob. Krásná manželka oblíbeného moderátora Leoše Mareše (44) a influencerka Monika Marešová (40) oslavila v neděli 7. března 40. narozeniny. Její kamarád a přední módní stylista Filip Vaněk jí poslal hezké přání. "Vítám ji v kolonce 40 a 50," vyjádřil se pro ŽivotvČesku.cz.

Není to tak dávno, co Monika Marešová oslavila se svým životním partnerem Leošem Marešem tříleté výročí od svatby – provdala se za něj 5. února 2018 a oba manželé patří k nejkrásnějším a nejoblíbenějším párům českého showbyznysu. Sňatkem s úspěšným moderátorem se stala také nevlastní maminkou jeho synů Jakuba a Matěje, které má z předchozího manželství s Monikou Marešovou (46).

V neděli 7. března, více jak měsíc po výročí svatby, oslavila krásná modelka kulaté 40. narozeniny. Na svém instagramovém profilu se pochlubila fotkou, na které je jednoduše kousek čokoládového dort s růžovou svíčkou uprostřed s popiskem »cheat day« (tedy hřešící den).

Mezi obrovským množstvím gratulantů populární influencerky, která má na svém Instagramu téměř 400 tisíc sledujících, byl také přední stylista, který obléká české celebrity, a dobrý kamarád manželů Marešových. "Monice jsem včera k narozeninám řekl, že ji vítám ve stejné kolonce 40 až 50, ve které je se mnou a že v ní budeme chvíli spolu, než ji zase předběhnu a že tenhle věk už rozhodně není žádná sranda," prozradil pro ŽivotvČesku.cz módní stylista hvězd Filip Vaněk.

Dlouhé měsíce zůstávala nejen kultura, ale obecně život v Česku na bodu mrazu. Nekonaly se...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu