Krásná tmavovláska Alanis Morissette se odbarvila na blond. Propadák se nekonal, nová image jí dodala šmrnc

Zpěvačka Alanis Morissette
Zpěvačka Alanis Morissette
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 8. 2021

Jeden čas plnily její hity rádia a byla neustále v hledáčku médií. Kanadsko-americká zpěvačka, textařka a skladatelka Alanis Morissette (47) už dávno není nespoutanou rockerkou, pro kterou je hudba na prvním místě. Stala se několikanásobnou matkou a také výrazně změnila image. Svou tmavou hřívu vyměnila za blond prameny a někteří by ji nyní možná ani nepoznali.

Její hity jako Ironic, You oughta know nebo cover verze Crazy jí zajistily velkou pozornost a také fanoušky po celém světě. Alanis Morissettová se v roce 2010 provdala za amerického rappera Maria Treadwaye alias Souleyeho (41) a postupně se jejich rodina rozrostla, nyní mají tři děti – nejstaršího syna Evera Imra (10), dvouletého Wintera Mercyho a pětiletou dceru Onyx Solace.

Na dobu karantény a sílící světové pandemie má své vzpomínky. "Bylo to v mnoha ohledech opravdu, ale opravdu náročné. Už jen to, že lidem nebylo dobře a neměli pocit bezpečí. Za poslední dobu to byla obrovská sociální, vztahová, duchovní, kulturní, ekonomická a politická bouře. Vyvstaly mi vzpomínky, které jsem měla v paměti tak dlouho… cestování po světě, setkávání s nejrůznějšími lidmi a pak moje začátky, kdy jsem objevila kouzlo a radost z hudby. Bylo to opravdu úžasné," řekl Alanis Morissette, jak uvedl web Upi.com.

Zpěvačka byla po dlouhá léta své kariéry známá jako žena s krásnými tmavými dlouhými vlasy. Ale někdy je čas na změnu a v jejím případě šlo o hodně razantní krok. Odbarvila se totiž na blond, překvapivě jí však i zcela jiná barva sluší. Uvidí se ale, jestli se jedná o proměnu na pár týdnů nebo něco trvalejšího.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.