Krásná tmavovláska Alanis Morissette se odbarvila na blond. Propadák se nekonal, nová image jí dodala šmrnc

Zpěvačka Alanis Morissette
Zpěvačka Alanis Morissette
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 8. 2021

Jeden čas plnily její hity rádia a byla neustále v hledáčku médií. Kanadsko-americká zpěvačka, textařka a skladatelka Alanis Morissette (47) už dávno není nespoutanou rockerkou, pro kterou je hudba na prvním místě. Stala se několikanásobnou matkou a také výrazně změnila image. Svou tmavou hřívu vyměnila za blond prameny a někteří by ji nyní možná ani nepoznali.

Její hity jako Ironic, You oughta know nebo cover verze Crazy jí zajistily velkou pozornost a také fanoušky po celém světě. Alanis Morissettová se v roce 2010 provdala za amerického rappera Maria Treadwaye alias Souleyeho (41) a postupně se jejich rodina rozrostla, nyní mají tři děti – nejstaršího syna Evera Imra (10), dvouletého Wintera Mercyho a pětiletou dceru Onyx Solace.

Na dobu karantény a sílící světové pandemie má své vzpomínky. "Bylo to v mnoha ohledech opravdu, ale opravdu náročné. Už jen to, že lidem nebylo dobře a neměli pocit bezpečí. Za poslední dobu to byla obrovská sociální, vztahová, duchovní, kulturní, ekonomická a politická bouře. Vyvstaly mi vzpomínky, které jsem měla v paměti tak dlouho… cestování po světě, setkávání s nejrůznějšími lidmi a pak moje začátky, kdy jsem objevila kouzlo a radost z hudby. Bylo to opravdu úžasné," řekl Alanis Morissette, jak uvedl web Upi.com.

Nezapře půvab ani umělecký talent. Herečka Ester Geislerová (37) se objevila ve společnosti a okouzlila outfitem, který je podle stylisty českých hvězd opravdu povedený. Ukázala tak, že patří mezi nejkrásnější ženy českého showbyznysu. "Musím říct, že její košilové šaty mě vážně baví. Nosily se celé léto a dokonce i v loňském roce. Jedině boty mě zarazily, protože si myslím, že nejsou úplně ideálně zvolené," řekl Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz.

Zpěvačka byla po dlouhá léta své kariéry známá jako žena s krásnými tmavými dlouhými vlasy. Ale někdy je čas na změnu a v jejím případě šlo o hodně razantní krok. Odbarvila se totiž na blond, překvapivě jí však i zcela jiná barva sluší. Uvidí se ale, jestli se jedná o proměnu na pár týdnů nebo něco trvalejšího.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu