Okouzlující Ester Geislerová zazářila ve společnosti v rudých šatech. Vážně mě baví, říká stylista hvězd. Přesto měl výtku

Herečka Ester Geislerová
Herečka Ester Geislerová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 8. 2021

Nezapře půvab ani umělecký talent. Herečka Ester Geislerová (37) se objevila ve společnosti a okouzlila outfitem, který je podle stylisty českých hvězd opravdu povedený. Ukázala tak, že patří mezi nejkrásnější ženy českého showbyznysu. "Musím říct, že její košilové šaty mě vážně baví. Nosily se celé léto a dokonce i v loňském roce. Jedině boty mě zarazily, protože si myslím, že nejsou úplně ideálně zvolené," řekl Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz.

Některé ženy nepotřebují tuny líčidel a komplikovaný outfit, aby k sobě přitáhly pozornost. Jednou z nich je i Ester Geislerová. Ačkoli je už dvojnásobnou mámou šestnáctiletých dvojčat - dcery s krásným jménem Mia Rosa a syna Jana Etiena (16), které má s produkčním návrhářem Janem Kadlecem (45), ve společnosti tuto pohlednou rusovlásku ze slavné rodiny rozhodně nepřehlédnete.

Naposledy vyrazila na tiskovou konferenci k novému thrilleru Ultimatum, který se odehrává v nemocničním prostředí. Ve výrazných červených šatech ji nešlo přehlédnout a podle známého stylisty Káji Pavlíčka (49) zvolila rozhodně správně a celkově zapůsobila jednoduchostí, která jí zkrátka sluší. Ale jednu výtku k outfitu přeci jen měl.

"Musím říct, že její košilové šaty mě vážně baví. Nosily se celé léto a dokonce i v loňském roce. Jsou velmi pohodlné a v tomto červeném provedení a střihu působí také elegantně. Možná bych jen rozepnul jeden knoflíček, aby šaty nebyly moc upnuté ke krku. Jinak má jemný make-up a stažené vlasy dozadu, což vypadá velmi hezky. Jedině boty mě zarazily, protože si myslím, že nejsou úplně ideálně zvoleny. Nepasují mi k outfitu nejen barvou, ale i stylově. Volil bych klidně uzavřené boty nebo nějaké moderní lodičky. Pokud bylo teplo, hodily by se k šatům také páskové boty – tělové nebo třeba s nějakými kamínky čí zdobením. Polokozačky, které k tomu vybrala, se bohužel příliš nehodí," ohodnotil outfit pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.