Krásnější než dřív. Monika Bagárová promluvila o váze po narození dcery. Chybí mi jen málo k původní, říká

Zpěvačka Monika Bagárová
Zpěvačka Monika Bagárová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 6. 2021

Postava a hubnutí je téma, které se kvůli letním měsícům v posledních týdnech řeší mnohonásobně více. Zpěvačka Monika Bagárová (26) už je maminka a přesto, že kilogramy navíc po narození dcery Ruminky přirozeně měla, k dosažení původní váhy už jí chybí jen málo. "Hlavně se snažím žít pozitivně. Moc jsem si přála svoji holčičku a ona mě dělá nejvíc šťastnou. Jím, na co mám chuť, jídlo neřeším a nějak se neomezuji," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Říká se, že mateřství ženu změní a dokáže podtrhnout její přirozenou krásu. U Moniky Bagárové to platí zřejmě dvojnásob, protože s narozením dcery Ruminky je snad ještě půvabnější. Ani poporodní kila ji příliš netrápila a pomalu se dostává zpět na hmotnost, kterou měla dříve.

"Hlavně se snažím žít pozitivně. Moc jsem si přála svoji holčičku a ona mě dělá nejvíc šťastnou. Jím, na co mám chuť, jídlo neřeším a níjak se neomezuju. Tak nějak se to povedlo, že mi k původní váze chybí už jen pár kilo – možná nějakým zázrakem (směje se). Žádné tréninky a cvičení nemám, protože na to zaprvé nemám čas a také nejsem typ člověka, kterého to vyloženě baví. Možná se držím, protože jsem se sebou spokojená," řekla Monika Bagárová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že pokud by jí po narození dcery nešla váha dolů, musela by to samozřejmě řešit.

"Kdybych měla 10 nebo 15 kilo navíc, tak by mě to asi štvalo, a zařídila bych si, abych mohla cvičit. Věnovala bych se i sama sobě, abych se hlavně cítila dobře. Díkybohu mi to po porodu netrvalo zas tak dlouho a hmotnost se zázračně srovnala sama – možná i díky kojení. Proto jsem váhu nemusela řešit a jsem za to opravdu ráda," připustila sympatická porotkyně pěvecké soutěže, která i v novém ročníku znovu zasedla do porotcovského křesla.

Začátek léta zatím tráví v tropických teplotách v Česku, i když dovolenou v zahraničí nevyvrací. "Chceme si užívat krásného počasí a možná nás čeká nějaká dovolená, ale zatím nemám konkrétní plán. Vše budeme řešit podle toho, jak nám to vyjde a jak budeme zrovna chtít a cítit. Cestování také není jednoduché, doufejme, že bude situace už jenom lepší," dodala Monika Bagárová pro ŽivotvČesku.cz.

Partneři Eva Burešová (29) a šéfkuchař Přemysl Forejt (35) se těší z narození prvního spol...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.