Kreativní producentka Výměny manželek: Natáčení nebylo moc příjemné, Gábiny mi bylo líto. Promluvila i o jejím vznětlivém manželovi

Vyměněná manželka Gábina
Vyměněná manželka Gábina
Foto: Se svolením TV Nova
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 1. 2022

Středeční premiérová epizoda 15. řady Výměny manželek vyvolala zájem především kvůli plaché a unavené mamince Gabriele (38), které se příliš nedařilo komunikovat se svým vznětlivým a věčně nespokojeným manželem Davidem (42). Jak dvojice žije dnes a jak na natáčení této epizody vzpomíná, pro ŽivotvČesku.cz prozradila kreativní producentka pořadu Jana Rezková. "Toto natáčení nebylo moc příjemné, Gábiny mi bylo docela líto," prozradila.

Bojácná a plachá Gábina byla na počátku dílu vystresovaná nejen z výchovy svých čtyř dětí - Daniely (15), Jarmily (14), Davida (10) a Jakuba (6), ale také manžela Davida, který je věčně nespokojený, pro hrubé slovo nejde daleko a kromě toho v domácnosti ani nehne prstem. Náhradní manžel Štefan (37) se snažil svou dočasnou manželku podpořit, aby si dodala odvahy a s manželem otevřeněji komunikovala o všem, co se jí v jejich vztahu nezdá v pořádku.

Mezi osmi očima došlo k výměně názorů, během které Štefan i jeho partnerka Naďa (32) Davidovi sdělili kritiku, že by se měl nad svým přístupem k rodině vážně zamyslet. Kreativní producentka Jana Rezková pro ŽivotvČesku.cz na natáčení odvysílané epizody zavzpomínala. "Natáčení nebylo moc příjemné, Gábiny mi bylo docela líto, protože to vážně neměla jednoduché. David se k rodině vážně nechoval hezky a měl by to přehodnotit," zamyslela se.

"Samozřejmě nikdo nevidí do toho, jak moc hluboké problémy v jejich vztahu jsou, ale myslím si, že by tento díl mohl otevřít téma všímavosti ke svému okolí, co se například domácího násilí týká. Tím nechci říct, že je to tak zrovna v tomhle případě, ale určitě není na škodu se zamyslet, jestli jsou naši blízcí skutečně vždy v manželství či vztahu v pořádku," rozvinula svou myšlenku pro ŽivotvČesku.cz Jana Rezková.

Přínosem mohla být Výměna i pro Gábinu s Davidem. Sympatická maminka po natáčení pro TV Nova řekla, že účast v reality show dvojici změnila život. "Dlouho jsme se z toho vzpamatovávali, já i David," přiznala s tím, že jí pobyt se Štefanem a jeho dcerou Míšou (7) v mnohém otevřel oči.

"S manželem teď komunikuji mnohem více otevřeně, také holky, které teď jsou na internátu, s ním mají lepší vztah. Tím, že se nevidí tak často, tak si o víkendu, když přijedou, více povídají," uvedla v reportáži Gábina s tím, že vidí budoucnost jejich rodiny nyní pozitivně.Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.