Kristýna Leichtová promluvila o plánech na třetí miminko. Moje maminka měla tři děti rychle za sebou, říká krásná herečka

Kristýna Leichtová s partnerem Vojtěchem Štěpánkem
Kristýna Leichtová s partnerem Vojtěchem Štěpánkem
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 10. 2021

Mateřství je snad pro každou ženu něčím krásným, ale zároveň přináší velkou zodpovědnost. Herečka Kristýna Leichtová (36), kterou si diváci oblíbili v řadě televizních seriálů, už vychovává dvě děti – dcery Dorotku (3) a Rozárku (1), které má s partnerem Vojtěchem Štěpánkem (37). A tak už je z ní zkušená maminka, proto se nabízí otázka, zda dvojice nemá v plánu další dítě. "Nedokážu si představit, co všechno to obnáší, byť moje maminka měla rychle tři děti za sebou. Popravdě řečeno jsem o tom ani nepřemýšlela, protože teď toho mám opravdu hodně. Co se týká máminých rad, tak si asi jedu nějakou svou vlastní cestou," vyjádřila se pro ŽivotvČesku.cz.

S režisérem a hercem Vojtěchem Štěpánkem založila Kristýna Leichtová rodinu, která čítá celkem už čtyři členy. Jejich dvě děti rostou jako z vody, a přestože poslední roky věnuje představitelka Ivy Pacovské z populárního sitcomu Comeback malým dcerám hodně času a energie, další těhotenství by nebylo ničím překvapivým. Ale její odpověď týkající se plánů na třetí miminko je poměrně jasná.

"Všichni to hodně řeší, ale na tohle se dá těžko odpovědět. Zatím ne, nepřemýšleli jsme o tom, vůbec to nevíme. Popravdě řečeno jsem o tom ani nepřemýšlela, protože teď toho mám opravdu hodně. Nedokážu si představit, co všechno to obnáší, byť moje maminka měla rychle tři děti za sebou. Možná nad tím ani nechci přemýšlet, protože v současnosti tomu nechávám volný průběh," řekla k tématu těhotenství a dalšího možného přírůstku do rodiny Kristýna Leichtová pro ŽivotvČesku.cz.

Se dvěma dětmi se jí snaží pomáhat také maminka, která má sama řadu zkušeností. Jenom je dělí větší vzdálenost, která se dá považovat za jistou překážkou. "Určitě pomáhá s hlídáním, ale tím, jak žijeme v Ostravě, to má trochu z ruky. Co se týká jejích rad, tak si asi jedu nějakou svou vlastní cestou," dodala krásná herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.