Krutá pomsta za nevěru: Vrah ubil přítelkyni a umučil k smrti jejího 9letého bratra. Policie našla jeho tělo

26letá Viktorie s malým bratrem zaplatili životem za její nevěru
26letá Viktorie s malým bratrem zaplatili životem za její nevěru
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 12. 2020

Otřesný případ vraždy řešila policie, která získala přiznání brutálního vraha Akshina Guseinova (†32), který zavraždil přítelkyni Viktorii Makarovou (†26) kvůli nevěře a jejího mladšího bratra (†9). Toho krutě mučil, dokud nezemřel. Vše přiznal v mrazivé zpovědi, v níž popsal odporné detaily vražd. Jeho zrůdný čin nemohl být potrestán »rukou zákona«, protože policie objevila jeho tělo bez známek života.

Jak daleko dokáže zajít chorobná láska a vášeň dokazuje případ dvojnásobné vraždy, kterou má na svědomí ruský podnikatel Akshin Guseinov. Jeho přítelkyně Viktorie udržovala poměr s mužem jménem Jurij a chtěla se s Guseinovem rozejít. Ten neunesl její zradu a v jeho hlavě se mu zrodil zrůdný plán pomsty.

V dívky pronajatém bytě v ruském Armaviru 26letou ženu ubil opakovanými údery především do oblasti hlavy. Poté její zkrvavené tělo oblečené jen do trička položil do napuštěné vany, informoval deník The Sun.

"Na úvod chci říct, že jsem duševně zdravý. Přesně 3. prosince mi přiznala, že mě podvedla. Zabil jsem ji, protože jsem pochopil, že není cesty zpět. Ne proto, že mě zradila, ale ve skutečnosti měla od srpna poměr s jiným mužem. Odůvodnila to tím, že jsme spolu ještě nežili a považovala se tak za svobodnou ženu. Byli jsme spolu každý den, setkávali se, měli spolu sex. Dal jsem jí peníze, koupil nové věci, staral se o ni. Pracoval jsem na tom, abych nám zajistil budoucnost," citoval vraha v jeho zpovědi, kterou zveřejnil na internetu The Sun.

Jenže jedna brutální vražda byla málo. Vydal se tedy za bratrem ženy, teprve devítiletým Dmitrijem do jejich rodinného domu. Matka sourozenců Ljuba (46) nebyla doma, čehož vrah využil. Malého chlapce krutě mučil, aby si vybil bolest a zlost, kterou v něm zanechala nevěra Viktorie. "Bude to bolet. Pak ho udusím. Nechci se ušpinit krví. Zemře. Mnozí o tom budou diskutovat, mluvit a odsoudí mě," promluvil vrah ženy a nezletilého chlapce předtím, než zrealizoval plán vraždy.

Guseinov vlastnil několik podniků v oblasti cestovního ruchu a stavebnictví. Po vraždách odjel na pobřeží letoviska Dzhugba u Černého moře. Proběhlo rozsáhlé policejní pátrání a také bylo zahájeno trestní řízení ve věci dvojnásobné vraždy. Bezvládné tělo Akshina Guseinova bylo nakonec nalezeno bez známek života na pláži. Podle všeho si šel zaplavat a předtím užil prášky na spaní.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.