Krutý verdikt lékařů. Krásná Lucie Křížková má boreliózu. Popsala, jak u ní nemoc probíhá

Modelka a moderátorka Lucie Křížková
Modelka a moderátorka Lucie Křížková
Foto: Nextfoto
Pavel Vičar | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 9. 2021

Nepříjemné zdravotní problémy momentálně řeší modelka a moderátorka Lucie Křížková (37). Na těle si našla přisáté klíště, které neodstranila včas, ale až po dvou dnech. Musela si tak vyslechnout verdikt lékařů, kteří jí potvrdili diagnózu boreliózy. "Po třech týdnech se objevil červený flek, po šesti týdnech jsem šla na testy a pak mi to potvrdila paní doktorka," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Sympatická brunetka, která před osmnácti lety ještě pod svým dívčím jménem Lucie Váchová získala korunku nejkrásnější dívky Česka, se musí kromě odloučení od manžela Davida Křížka (49) potýkat také se zdravotními problémy. Ty jí způsobilo klíště, které neodhalila včas.

"Máme velkou zahradu, kde trávíme hodně času, jsou tam také klíšťata. Ale pokaždé, když přijdeme domů, prohlížím děti i sebe. Klíšťat jsem měla letos několik, tentokrát jsem však jedno přehlédla a vytáhla ho až po dvou dnech. Po třech týdnech se objevil červený flek, po šesti týdnech jsem šla na testy, pak mi paní doktorka zavolala, že jde o boreliózu," řekla Lucie Křížková pro ŽivotvČesku.cz.

Moderátorka věří, že vše bude v pořádku. Kromě zarudlého místa na kůži na sobě nepociťuje žádné změny. "Od pátku mám nasazená antibiotika na dva týdny. Ale necítím se nijak zvlášť unaveně, jen o víkendu jsem polehávala. Asi to bylo nachlazením, co jsme si s dětmi vzájemně vyměnili,“ popsala půvabná Miss ČR 2003 pro ŽivotvČesku.cz s tím, že jakmile se na Instagramu s nemocí svěřila, začaly jí psát desítky lidí.
“Příspěvek jsem dala na svůj profil a ozvalo se mi jich strašně moc. Paní doktorka mi řekla, že po antibiotikách už na další testy nemusím chodit. Ale půjdu, i kdybych si je měla zaplatit sama. Nechci nic podcenit, potřebuju mít jistotu, že je všechno v pořádku a že jsem zdravá,"
dodala Lucie Křížková pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.