Krysa odchází ze scény, nastává rok buvola. Terapeutka popsala dění podle čínského horoskopu

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 2. 2021

Podle čínského horoskopu končí rok nevyrovnané a chaotické krysy a nastupuje rok buvola. Toto období bude přát pracovitým lidem, kteří si umí jít za svým snem. Je šlechetné pracovat pro ostatní, ale je nutné mít i čas na sebe. "Neobětujme svůj klid pro blaho druhých. I my máme právo na odpočinek a na pravdivé reakce vůči svému okolí," uvedla k novému období terapeutka Lenka Tichá pro ŽivotvČesku.cz.

Nevyrovnaná, poťouchlá, vychytralá i agresivní. Taková je podle čínského horoskopu krysa. Její vláda ale končí. Dne 12. února ji na trůnu vystřídá energický buvol.

Buvol je pracovitý a důkladný, nic neponechá náhodě, konání dotahuje do konce. Nemá rád konflikty a hádky, ale usiluje o harmonii. Buvol je vstřícný a umí odolávat stresu. Nikdy se nevzdává, do všeho dává velkou sílu. Když se ale jednou za čas přeci jen začne hněvat, tak dá průchod své zlobě. Pak vše rozdupe a je těžké ho zastavit.

"Neobětujme svůj klid pro blaho druhých. I my máme právo na odpočinek a na pravdivé reakce vůči svému okolí," uvedla pro ŽivotvČesku.cz k novému období terapeutka Lenka Tichá.

Buvol je druhým z dvanácti tvorů čínského zvěrokruhu a bude panovat do 31. ledna 2022, kdy jej vystřídá Tygr.

Lunární Nový rok patří v Číně k největším oslavám vůbec, konají se hostiny, rodinné sešlosti i veřejné akce včetně ohňostrojů. Letos budou oslavy ale menší, omezí je patření v souvislosti s epidemií koronaviru.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.