Kulturistka Věra Mikulcová prozradila, kolik si bere jako trenérka na hodinu. S partnerkou mají na podzim jasné plány

Věra Mikulcová a její partnerka Jana Paulátová
Věra Mikulcová a její partnerka Jana Paulátová
Foto: Se svolením Věry Mikulcové
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 9. 2021

Nejvýraznější česká kulturistka Věra Mikulcová (39) má plány na podzimní sezónu jasně dané a doufá, že situace v Česku se nezhorší a již nedojde k uzavírání tělocvičen a fitness center. Až do Vánoc se po boku své partnerky Jany Paulátové (40) chce naplno věnovat klientům, kteří navštíví jejich jihlavské fitko. "Na závody pojedu až v roce 2023, teď zase napnu veškerou pozornost směrem k mým klientům," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz a prozradila, kolik si bere za konzultace a trénink.

Věra Mikulcová přiznala, že není možné být na profesionálních závodech každý rok, protože příprava je náročná finančně i časově. Z poslední velké akce v Portugalsku vynikající kulturistka přivezla bronzovou medaili, další závody odložila i kvůli tomu, že se chce věnovat naplno jihlavskému fitness centru, které ji živí.

"Na podzim nás s Janou čeká jen a pouze práce v našem jihlavském fitku. Na závody pojedu až v roce 2023, snažím se na vrcholnou akci jezdit jednou za dva roky. Ještě budou závody ve Spojených státech, o tom jsem uvažovala, ale nakonec nejedu, musela bych být dva týdny v izolaci, to si nemohu dovolit, v této době je to všechno složité," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz žena, která kulturistice obětovala úplně všechno a je ráda, že v přítelkyni Janě Paulátové našla podobného člověka, který se na život dívá stejnou optikou. "Moc jí děkuji, jak to všechno zvládá se mnou, z celého srdce jí patří obrovský dík za tu obětavost, kterou mi věnuje," vyznala se již dříve Věra ze svých citů, protože v Janě našla partnerku na posilování, cestu životem i podnikání.

V současné době obě dámy pevně věří, že fitko se už zavírat nebude a další covidová vlna se vyhne nejen Jihlavě, kde mají centrum podnikání, ale celému Česku.

"V říjnu budou volby, do té doby se nic zavírat určitě nebude, to by si nedovolili (lehce se usmála). Pevně ale doufám, že se nic zavírat nebude ani po volbách, že vše v Česku už poběží, lidé jsou už naočkovaní, plno lidí nemoc prodělalo, tak si myslím, že nějaké uzavírání provozoven a služeb už na podzim snad nehrozí. Musím přiznat, že v prvních týdnech po lockdownu to bylo s návštěvu trochu slabší. Nyní o víkendu se fitko zvětšovalo a lidi se zase vrací, také si myslím, že na to má vliv počasí, začíná být venku přeci jen méně slunce, lidé budou chodit," vyslovila přání Věra Mikulcová a prozradila, kolik by si měl připravit klient, který bude mít zájem o soukromou lekci.

"Trénink, který trvá 60 minut, je u mně za 750 korun. Následuje In Body měření (profesionální přístroj určený k diagnostice a analýze složení těla, pozn. red.) a konzultace o výživě, za to si beru 500 korun," prozradila pro ŽivotvČesku.cz úspěšná sportovkyně.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.