Kulturistka Věra Mikulcová získala v Portugalsku cenný kov. Vysvětlila, proč jí uteklo zlato

Věra Mikulcová s partnerkou v posilovně
Věra Mikulcová s partnerkou v posilovně
Foto: Se svolením Věry Mikulcové
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 7. 2021

Nejvýraznější česká kulturistka Věra Mikulcová (39) si na světové soutěži v Portugalsku připsala další velký úspěch a domů do Jihlavy si přivezla bronzovou medaili. "Vždy záleží na rozhodčích, jak holky ohodnotí. Osobně si myslím, že kdyby se nesoutěžilo pozdě večer, dopadla bych ještě lépe," popsala své dojmy pro ŽivotvČesku.cz.

Věra Mikulcová si připsala obrovský úspěch na akci Mr. Big Evolution Portugal, kde 18. července vybojovala cennou bronzovou medaili. Zklamaná není, ale sama ví, že šlo myslet i na cennější kovy.

"Dojmy mám super, převažuje spokojenost. Ale já jdu do každé soutěže s tím, že chci vyhrát. Neřekla bych, že jsem udělala nějakou zásadní chybu, ale také vím, že vždy jde udělat o něco více," řekla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že bronzové »placky« si ale cení. V bližším hodnocení svého vystoupení pak popsala, že o lepším umístění možná rozhodla voda v těle a večerní hodina.

"Vždy záleží na rozhodčích, jak které holky ohodnotí. O tom tyhle soutěže jsou. Říkám si ale, že kdyby se nesoutěžilo až ve 21:00, že to mohlo být lepší. Je enormně těžké až do večera udržet vodu mimo tělo," dodala pro ŽivotvČesku.cz kulturistka, která se po návratu do Jihlavy znovu stará o své fitness centrum, s čímž jí pomáhá její životní partnerka Jana.

"Moc jí děkuji, jak to všechno zvládá se mnou, z celého srdce jí patří obrovský dík za tu obětavost, kterou mi věnuje," řekla již dříve o spřízněné duši pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.