Kutil Tim je v 68 letech skoro k nepoznání. Tim Allen přiznal, co se negativně podepsalo na jeho vzhledu

Herec Tim Allen
Herec Tim Allen
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 6. 2021

Americký sitcom Kutil Tim kraloval televizním obrazovkám na začátku devadesátých let. Ústřední postavu ztvárnil herec Tim Allen (68), který je na nejnovějších fotografiích se slunečními brýlemi a šedivými vlasy a vousy téměř k nepoznání. Posledních více než 20 let se snaží především nespadnout do průšvihů a daří se mu. Dobře ví, co se na jeho vzhledu negativně podepsalo.

Od dob, kdy se sitcom Kutil Tim poprvé objevil ve vysílání, uběhlo skoro třicet let a získal si miliony fanoušků po celém světě. Ty si svou upřímností získal i herec Tim Allen, který je běžně skoupý na slovo, když se jedná o jeho soukromí. Přiznal ale, co se na něm negativně podepsalo a čím už nikdy nechce projít.

Tim začal v minulosti prodávat kokain, když mu nestačily peníze, sám ho užíval, kvůli čemuž skončil v léčebně a také byl zatčen za řízení pod vlivem alkoholu. Kdyby neudal dealery drog, které znal, jeho trest by byl vyšší, za prodej kokainu si ale odseděl nakonec jen dva a půl roku. "S tímhle vším jsem se vyrovnal díky humoru," řekl herec v rozhovoru pro magazín Parade.

"Jsem střízlivý už 23 let a považuji to za požehnání. Vím, co se mnou věci, které jsem v minulosti dělal a prožil, udělaly. Dnes nemám čas na neřesti, cvičím, zdravě jím a když jsem ve stresu, tak medituji. Hlavou se mi honí černé myšlenky, ale já je vyženu tím, že sedím a jsem v klidu," vysvětlil Allen, který je dnes starostlivým otcem dvou dcer a věrným manželem.

Ani v 68 letech se Tim Allen nechystá do důchodu, naopak. "Často mám výčitky, že se moc věnuji práci a málo rodině. Jindy mám naopak pocit, že naopak pracuji málo, přestože vím, že je vlastně všechno v pořádku a tak, jak to být má," přiznal herec, který letos dotočil poslední sérii svého úspěšného seriálu Poslední chlap.

Americký herec, původním povoláním komik, přiznává, že rodina ho naučila zodpovědnosti víc, než cokoliv jiného. "Když své manželce a dětem slíbíte, že něco uděláte, už z toho nemůžete vycouvat. Nemůžete lidem, které milujete, dát slib a pak ho nesplnit. Neslibujte to, co dodržet nemůžete," dodal Tim Allen, jehož mladší dcera by ve svých 12 letech mohla být jeho vnučkou.

Ztvárnil šikovného řemeslníka v televizní show sitcomu Kutil Tim, který kraloval v devades...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.