Kvůli opatřením točím málo, letos na Vánoce budeme jen jíst a koukat na filmy, těší se Zdeněk Godla

Herec Zdeněk Godla
Herec Zdeněk Godla
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 11. 2020

Epidemie koronaviru stejně jako na jaře zkomplikovala život lidí. Zejména umělci nemají aktuálně na růžích ustláno. Herec Zdeněk Godla (45) přiznal, že i jemu trošku koronavirus způsobil vrásky na čele, protože hraje méně, na druhou stranu si užívá čas s rodinou. "Pracovně to je horší, ale lepší to je v tom, že jsem s rodinou, na kterou jsem neměl tolik času," zhodnotil dopady restrikcí na osobní život pro ŽivotvČesku.cz Godla.

Zdeněk aktuálně stále hraje v seriálu z lékařského prostředí. A sám si uvědomuje, že je to jiná zkušenost, než jakou měl do té doby, než se v seriálu objevil. Jinde totiž hrál tak trochu sám sebe a mohl i hodně improvizovat. Teď je ale rád, že se učí novým věcem.

"Baví mě to, pořád točím. Tento měsíc mám čtyři natáčecí dny za sebou a ještě jeden den mě čeká. Takže zbytek času jsem s rodinou, nikam moc nechodím, dodržuji doporučení vlády. Ale je pravda, že točím méně, na druhou stranu jsem více s rodinou," řekl pro ŽivotvČesku.cz muž, kterého proslavila role oblíbeného Franty ze seriálu Most!.

Zdeněk si nemyslí, že výrazné rozvolnění opatření bude přes Vánoce. "Myslím, že to bude pořád stejné. Letos si Vánoce užijeme doma, hodně jídla, takže budeme jen jíst a televize a pohoda a všichni budeme spolu. Nějaká nákupní horečka nebo něco takového u nás letos nebude. Budou to takové staré dobré Vánoce, kdy bude rodina pohromadě a nebudeme se stresovat kvůli dárkům," nastínil Zdeněk Godla pro ŽivotvČesku.cz plány na letošní svátky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.