Kvůli problémům s alkoholem ztratila šarm. Dřívější krásu Amandy z Melrose Place podědila její úchvatná dcera

Herečka Heather Locklearová byla zachycena na letišti
Herečka Heather Locklearová byla zachycena na letišti
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 6. 2021

Hvězda seriálu Melrose Place Heather Locklearová (59) prošla v posledních letech nelichotivou proměnou. Její vzhled negativně ovlivnily závislosti na alkoholu a lécích a také pobyty v psychiatrických zařízeních, kam byla umístěna, aby se ze svých problémů dostala. Štafetu po krásné herečce pomalu přebírá její dcera Ava Samborová (23), která po mamince podědila její dřívější šarm a krásu, kterou byla pověstná. Vydala se navíc stezkou slávy a je úspěšnou modelkou a příležitostnou herečkou.

Herečka Heather Locklearová, která se proslavila jako mrcha Amanda v seriálu Melrose Place, byla dříve krásnou ženou, jejíž postavu, blond kadeře a zářivě modré oči obdivoval kdekdo. Kvůli psychickým problémům a závislosti na alkoholu a lécích se ale viditelně změnila. Nyní se místo svého vzhledu zaměřuje na to, aby měla klid a dokázala zůstat střízlivá.

Štafetu po slavné matce přebrala Ava Samborová. Teprve 23letá kráska si už vybudovala kariéru úspěšné modelky a příležitostné herečky. Přestože měla Heather dlouhodobě svých problémů dost, dceři vždy pomohla a byla jí oporou i v dobách, kdy chtěla cestu za slávou vzdát. "Trpím úzkostmi, a kdykoliv jsem se cítila opravdu mizerně, máma tu pro mě byla," řekla Ava magazínu People.

"Už jsem samostatná, když necestuju, žiju hodinu od mámy. Přesto kdykoliv mě přepadla úzkost a potřebovala jsem její pomoc, přestala okamžitě se vším, co zrovna dělala, a přijela mě uklidnit. I když jsem ji přesvědčila, že jezdit nemusí, byla se mnou na telefonu a to i po nocích. Díky tomu jsem byla schopná usnout," vysvětlila mladá modelka, jak velkou podporu jí matka vždy poskytovala.

Heather mohla využít vlastních zkušeností. "Vozila mě k lékaři, dávala mi dobré knížky o tom, jak zvládnout úzkost, a vždy mi dala najevo, že mě poslouchá a za nic mě nesoudí. To mi pomohlo vybudovat sebevědomí. Vím, že psychické problémy se slávou souvisejí," přiznala dcera slavné herečky a kytaristy skupiny Bon Jovi Richieho Sambory.

"Svoji mámu obdivuju. Bojovala s nepřízní osudu, udělala několik chyb, ale vždy byla milá k ostatním a naučila mě, abych taková byla také," dodala Ava Samborová, která svou zatím poslední filmovou roli získala v roce 2020 v hororovém dramatu A Dark Foe.

Herečka Heather Locklear (59), známá z role potvory Amandy v seriálu Melrose Place, má už ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.