Vypočítavá Amanda z Melrose Place má nástupkyni. Z dcery Heather Locklear vyrostla žhavá modelka

Herečka Heather Locklearová
Herečka Heather Locklearová
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 9. 2020

Herečka Heather Locklear (59), známá z role potvory Amandy v seriálu Melrose Place, má už dospělou dceru. Roztomilá blonďatá holčička vyrostla v krásnou ženu, která se úspěšně věnuje modelingu a herectví.

Americká herečka a producenta Heather Locklear si zahrála spoustu rozmanitých rolí, ale divákům utkvěla v paměti hlavně jako nebezpečná potvora Amanda Woodwardová v populárním televizním seriálu Melrose Place (v roce 2009 si dokonce intrikářku Amandu zopakovala v novém pokračování). Ale svět showbyznysu se na ni negativně podepsal, protože začala mít problémy s alkoholismem a nekontrolovaně pila. K tomu se přidala závislost na lécích a deprese. Těžké období plné nejrůznějších skandálů však herečka naštěstí překonala a letos oslavila dokonce rok střízlivosti, kdy se jí podařilo udržet život ve vlastních rukách mimo nadvládu závislosti na alkoholu.

Představitelka Amandy má krásnou dceru Avu Elizabeth Samboru (22), jejíž otcem je kytarista Richie Sambora (61) z kapely Bon Jovi. Jestli mladá Ava zdědila hudební talent zatím není jasné, ale po matce má geny rozhodně. Blonďatá dívka se věnuje kariéře v modelingu a nafotila řadu kampaní pro slavné značky.

Zahrála si také v několika filmových rolí jako například v komedii Čtyřicítka na krku nebo thrilleru Mommy Be Mine. Ava má se slavnou maminkou velmi blízký vztah, dokonce si stejně jako ona oblíbila cukrařinu, takže jí občas upeče nějaký povedený zákusek. Byla jí vždycky velkou oporou, i když čelila hereččiným alkoholovým scénám a těžkým depresím.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.