Kylie Minogueová je okouzlující padesátnice. Chce to celý tým lidí, abych takhle vypadala, přiznala otevřeně

Kylie Minogueová
Kylie Minogueová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 6. 2022

Zpěvačka Kylie Minogueová (54) byla v 90. letech považována za jednu z nejatraktivnějších zpěvaček a tento titul jí doposud zůstává. I jako padesátnice srší šarmem, má postavu jako lusk a zdánlivě snad ani nestárne. Jak ale sama řekla v pořadu Lorraine na kanálu ITV, za jejím vzhledem stojí velká dřina nejen z její strany.

I jako padesátnice australská zpěvačka Kylie Minogueová dokazuje, že do starého železa ještě rozhodně nepatří, stále vydává novou hudbu a navíc vypadá tak skvěle jako před lety. Na nejnovějších fotografiích se objevila v kratičkých šatech, které doplnila vysokými kozačkami a ukázala své štíhlé nohy. V obličeji pak po vráskách téměř nebylo ani vidu.

Kylie Minogueová je nejen atraktivní, ale také velmi přímá. Komplimentů na svůj vzhled dostává požehnaně, nezastírá ale, že po ránu vypadá úplně jinak, a nebojí se veřejně uznat, že není jediná, kdo na jejím vzhledu tvrdě pracuje.

"Chce to celý tým lidí, abych vypadala tak, jak vypadám, to mohu odpřisáhnout. Když se ráno odvalím z postele, rozhodně nevypadám tak, jak mě lidé běžně vídají," přiznala otevřeně oblíbená zpěvačka v pořadu Lorraine na kanálu ITV.

Stejně jako mnoho žen, tak i Kylie Minogueová má své triky proti stárnutí, na které za žádnou cenu nedá dopustit. Přestože podle ní zní její rady jako běžné klišé a reklama na všemožné produkty, vyplatí se je poslouchat.

"Rozhodně doporučuji mazání opalovacím krémem. Místo vatových tampónků se pak odličuji speciální houbičkou a na odlíčení ze zásady nezapomínám. Také se vyplatí si najít dobrého dermatologa," dodala Kylie Minogueová, která je zastánkyní toho, že ženy by samy sebe měly oslavovat v každém věku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.