Leden 2021 ve znamení nejistoty: Strach z viru SARS-CoV-2 bude ustupovat pomalu, má jasno kartářka

Známá kartářka Barbora Kočková
Známá kartářka Barbora Kočková
Foto: se souhlasem Barbory Kočkové
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 1. 2021

Vánoce a silvestrovské oslavy byly silně ovlivněny obavami z koronavirové epidemie a vládními restrikcemi. Ještě během ledna bude panovat nejistota a strach, žádnou viditelnou změnu k lepšímu pozorovat nebudeme. "Ten šedý mrak, který visí nad celou planetou, bude ustupovat pomalu," uvedla pro ŽivotvČesku.cz kartářka Barbora Kočková.

Dotaz na vývoj koronavirové epidemie je otázka, kterou dostávají kartářky stále častěji. Lidé touží vědět, jak to bude v roce 2021 s cestováním, s chozením do práce, s pořádáním společenských akcí nebo s nakupováním.

"Co se týká nemoci covid-19, tak během ledna nečekám žádnou viditelnou změnu. Stále bude ve velké míře panovat nejistota, strach a celková negativita. Tento šedý mrak, který visí nad celou planetou, začne ale pomalu slábnout. Slovo »covid-19« by se nemělo podceňovat, ale nemělo by se neustále používat v tak velké míře," řekla pro ŽivotvČesku.cz Barbora Kočková, co odhalily její karty.   

"Čím více o něčem diskutujeme a neustále dokola to omíláme, tak tomu dodáváme energii. A ono to roste a sílí. Ať zapneme televizi či rádio, hned na nás vyskočí to slovo. To se nám může zakódovat v našich mozkových buňkách, až nás to pohltí," upřesnila pro ŽivotvČesku Barbora Kočková. 

Lidé by se měli zaměřit na pozitivní myšlenky a dobré vibrace. Měli bychom dělat to, co nás baví a naplňuje, věnovat se koníčkům, četbě či meditaci.

"Je třeba se zaměřit na věci pozitivní a zesilovat naše magnetické pole. Když budeme mít silné nenarušené magnetické pole, budeme zdraví, pozitivní, veselí a budou se nám vyhýbat nemoci. Ti, kteří se nenechají zatáhnout do negativních vln, půjdou vibračně nahoru. Tato skupina bude schopná svými myšlenkami řídit svůj osud," uvedla pro ŽivotvČesku.cz kartářka. 

"Druhá skupina lidí, která bude vše vidět negativně, se bude energeticky propadat do nízkých energetických vln. Takovým lidem se nebude nic dařit, budou na tom čím dál hůře. Bude se jim dařit hůře po stránce finanční, zdravotní i vztahové. Je rozhodně lepší v sobě pěstovat pozitivní energie," dodala pro ŽivotvČesku.cz k vývoji v roce 2021 Kočková. 

          

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.