Lela Ceterová ukázala rostoucí bříško a nádhernou postavu. Promluvila o tom, v čem je druhé těhotenství úplně jiné

Lela Ceterová
Lela Ceterová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 11. 2021

Přestože se už každou chvíli může stát maminkou, vyrazila si Lela Ceterová (31) na večírek. Na párty Playboy Secret Lounge vypadala skvěle a černé šaty obepínaly její těhotenské bříško. Maminka téměř dvouleté Lili však podotkla, že taková akce je pro ni v tomto stavu velkou výjimkou. "Za normálních okolností bych v tak požehnaném stavu na takovou akci asi nešla," řekla pro ŽivotvČesku.cz Lela Ceterová. Vysvětlila, proč přeci jen přišla a jak to dělá, že v těhotenství vypadá tak skvěle.

V pražské Aureole v budově City Tower proběhla ve středu večer párty Playboy Secret Lounge, na kterou dorazila i těhotná Lela Ceterová. Snoubenka MMA zápasníka Karlose Vémoly (36) už v prosinci přivede na svět své druhé dítě, přesto se na akci dobře bavila. Pozvání na večírek v této fázi těhotenství přijala z výjimečného důvodu, chtěla tím udělat radost dlouholeté přítelkyni.

"Za normálních okolností bych v tak požehnaném stavu na takovou akci asi nešla. Na titulní fotce Playboye ale byla moje velmi dobrá kamarádka, kterou znám devět let. My jsme se poznaly právě na focení pro Playboy, byla jsem kdysi Playmate. Nemohla jsem ji odmítnout, slíbila jsem, že její číslo pokřtím. Ten den jsem se cítila dobře, tak jsem tam prostě šla," řekla pro ŽivotvČesku.cz Lela Ceterová.

Nešlo si nevšimnout, že budoucí manželka známého bijce vypadala na večírku fantasticky. Přestože se může každou chvíli stát podruhé maminkou, přišla v obepnutých černých šatech a v páskových botách, které by si leckterá nastávající maminka kvůli otoku nohou dovolit nemohla. Má teorii, že za svůj vzhled může vděčit tomu, že je hodně aktivní.

"Když jsem čekala Lilinku, tak jsem byla nateklá, měla jsem větší bříško, oteklé nohy... Měla jsem také problém se zády, chodila jsem k fyzioterapeutovi. Tohle těhotenství mám paradoxně úplně jiné a nevím, čím to je. Myslím si, že je to dáno tím, že se starám o Lili a jsem v podstatě stále na nohou. Jsem aktivní, pracuji a starám se o domácnost, možná je to tím. Tělo asi jinak reaguje," dodala krásná Lela Ceterová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.