Lela předvedla, jak jí jdou ruční práce. Umělecké dílo z korálků na její bundě přineslo Vémolovi štěstí

Lela Vémola s manželem Karlosem
Lela Vémola s manželem Karlosem
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 6. 2024

Zápasník MMA Karlos Vémola zažívá po téměř pěti letech pocit zadostiučinění po »odvetě století« s Attilou Véghem. Dva rivalové nastoupili do klece Oktagonu v sobotu krátce před půlnocí. Karlos Vémola byl od začátku agresivnější a od prvních vteřin si šel pro vítězství. Jeho slogan "Lvi žerou první" se naplnil už ve druhém kole, kdy slovenského protivníka »uškrtil«. Štěstí svému manželovi přinesla i Lela Vémola, která si na výjimečný večer připravila ručně zdobený talisman v podobě džínové bundičky s nápisem na zádech. Karlosův triumf okomentoval pro ŽivotvČesku.cz špičkový trenér David Vyvážil ze slavného pražského MMA klubu.

Lela Vémola jako podporující manželka vždy stojí po boku svého muže. V předešlých zápasech oblékala šaty, které měly Vémolovi přinést štěstí. Ne vždy to ale vyšlo. Například loni při odvetě Vémola versus Kincl manželka »Terminátora« před duelem oblékla černé šaty se zlatými prvky, které prý v minulosti manželovi přinesly štěstí. Vítězem souboje se ale stal Patrik Kincl.

Lelin outfit nezafungoval ani v roce 2019, kdy Karlos Vémola prohrál s Attilou Véghem. Při jejich sobotní odvetě ale talisman v podobě džínové bundy zafungoval. Záda krátké »džísky« si Lela vyšperkovala sama. "Karlos Lvi žerou první," napsala růžovým fixem a písmenka vyskládala barevnými korálky.

Vypadá to, že ruční práce nejsou blondýnce cizí. Korálkový nápis se známým sloganem zaujal a přinesl štěstí. Lela může být nyní šťastná žena. V případě prohry Karlose Vémoly by musela, jako po všech jeho předešlých prohraných zápasech, spolknout hodně hořkou pilulku.

»Odvetu století« okomentoval pro ŽivotvČesku.cz špičkový trenér David Vyvážil ze slavného pražského MMA klubu Renegade Prague Gym.

"Rozhodně nešlo o příběh, který jsme viděli v prvním zápase. Nešlo ani vyloženě o technickou záležitost, ale dalo by se to přirovnat k hospodské bitce. Vémola si šel za vítězstvím, šel si za tím ve svém typickém stylu přes úder a ve druhém kole nasadil Véghovi škrcení –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ takzvaný arm triangle. Z toho se Attila už nedokázal vyprostit. Tím byla celá záležitost skončena," uvedl Vyvážil.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.