Lela ukázala vyrýsované bříško: Necvičím, jen strava, běhání za dětmi a postelové hrátky s Vémolou

Lela Vémola
Lela Vémola
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 4. 2024

Lela Vémola se pochlubila na sociální síti Instagram nejoblíbenější částí svého těla - bříškem. Dvojnásobná maminka má vyrýsované břišní svalstvo, jako by soutěžila v Miss Fitness. Podnikatelka ale prozradila, že za jejími proporcemi nestojí cvičení, jen hlídání stravy a běžný pohyb kolem dětí. Zmínila ale i pikantnost v podobě postelových hrátek, které jí pomáhají k udržení dokonalých křivek. Lela se dokázala v poslední době proměnit v elegantní osobu, která na sociálních sítích sklízí obdiv. O změně svého šatníku a stylu promluvila pro ŽivotvČesku.cz již před nedávnem.

Lela Vémola patří stále k nejvýraznějším ženám českého showbyznysu, které rády šokují. Maminka dvou malých dětí ale v posledních měsících překvapuje umírněnějším stylem a nepřehání to s odhalováním. Za to sklízí chválu nejen na sociálních sítích. Na výletě v Thajsku se pochlubila parádní postavou, kterou jí leckterá žena může závidět. V černých plavkách předvedla pevné bříško připomínající přistávací dráhu.

Nyní na svém instagramovém profilu uvedla, že za vzhled svého bříška je vděčná pouze zdravé stravě, běhání kolem dětí a také pravidelným postelovým hrátkám. S manželem Karlosem Vémolou se s jakožto zápasníkem MMA Lela zřejmě hodně zapotí. Ale výsledky stojí za to.

Kromě výstavní postavy se influencerka před nedávnem pochlubila i změnou svého stylu. O focení v náročných podmínkách promluvila blondýnka pro ŽivotvČesku.cz. "Jelikož jsme se rozhodli posunout můj šatník i Instagram o laťku výš v rámci módy, streetstylové fotky u toho nesmí chybět," uvedla Lela Vémola důvod, proč se vydala na focení uprostřed rušné silnice. "Jelikož jsme fotili tak, abychom neohrožovali provoz a nestalo se nějaké neštěstí, tak focení bylo velmi bezpečné a rychlé. Trvalo pět minut," prozradila pro ŽivotvČesku.cz manželka Karlose Vémoly.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.