Lela Vémola po údajné nevěře Karlose uvedla, kolik aktuálně váží. Jako důkaz ukázala snímek, na němž je spoře oděná

Lela Vémola a Karlos Vémola
Lela Vémola a Karlos Vémola
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 10. 2022

Manželství Karlose Vémoly (37) je znovu jako na houpačce. Opět totiž podle médií rodinnou idylku narušila údajná nevěra, v rámci které se měl bijec spustit s herečkou z filmů pro dospělé vystupující pod uměleckým jménem Rika Fane. Následně se manželka MMA zápasníka Lela Vémola (33) k věci vyjádřila ve smyslu, že jde o pseudoaféru a že slečna se pouze chtěla přiživit na slávě jejího muže. Zapomenout na manželské problémy dala tak, že se pochlubila svou aktuální postavou a světu sdělila, kolik v současnosti váží. Z jejích slov vyplynulo, že se dostala na svou původní váhu, i možná kvůli dobré formě pro ŽivotvČesku.cz před pár dny uvedla, že se nebrání třetímu potomkovi.

V současnosti v médiích rezonuje další kauza, která je spojena s údajným mileneckým poměrem Karlose Vémoly a herečky z filmů výhradně pro dospělé. Není to ale poprvé, co manželé řeší údajné nevěry. V minulosti dokonce došlo i na rozchod. To vše ale zastínily zásnuby a následně svatba v červenci.

Aktuálně se dvojnásobná maminka pochlubila svou váhou. Vzhledem k tomu, že podle jejích slov se dostala po boji s ručičkou váhy na svou původní hmotnost, je zřejmé, že se dvěma potomky se pořádně zapotí. "Konečně mám svou původní váhu zpět. 53 kg," pochlubila se na svém Instagramu silikonem vylepšená někdejší playmate, která nedávno podstoupila plastickou operaci nosu v Teheránu.

S úbytkem váhy je zřejmé, že je Lela v dobré kondici, i to je možná důvod, proč by se nebránila třetímu dítěti. "Obě děti jsou ještě malé, Lilinka teď nastoupila do školky a Rockymu bude rok teprve v prosinci. Byl by to pořádný zápřah. Myslím ale, že bych mohla otěhotnět na svatební cestě. Musíme ji jen ještě důkladně promyslet a naplánovat. Vyrazit bychom chtěli někdy po Vánocích," prozradila pro ŽivotvČesku.cz před pár dny Lela Vémola, která tím zároveň popřela, že už by líbánky měli novomanželé za sebou.

Pár v druhé polovině srpna strávil nějaký čas ve slunné Dubaji, navíc bez dětí, takže se spekulovalo o tom, že by se mohlo jednat právě o jejich svatební cestu. "Byli jsme tam jen na krátké dovolené, celkem pět dní," popsala pro ŽivotvČesku.cz půvabná blondýnka s tím, že si chtěli s manželem jen odpočinout.

Otázkou je, jak dopadne, a ovlivní další těhotenství a svatební cestu, současná kauza, kdy se měl Karlos Vémola spustit s herečkou z filmů s hvězdičkou. Paradoxem na situaci totiž je, že slečna bez studu na svém Instagramu v takzvaném příběhu, sdílela konverzaci s Karlosem, v ní si domlouvali schůzky. MMA zápasník před pár dny přitom popřel, že herečku z branže pro dospělé zná.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.