Lela Vémola podstoupila estetický zákrok. Ukázala, jak si nechala zmenšit rty. Myslím, že mě omladily, říká

Autor: Lela Vémola | Instagram
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 5. 2023

Influencerka Lela Vémola (33) se od doby, kdy na podzim loňského roku prodělala plastickou operaci nosu, v řadě věcí změnila. Pro ŽivotvČesku.cz uvedla, že prošla proměnou v rámci svých outfitů, teď se na sociálních sítích pochlubila zmenšením rtů. Sama se domnívá, že změna ji omladila.

Manželka proslulého MMA zápasníka Lela Vémola (33) v poslední době prošla výraznou proměnou image. Zatímco dříve jejím outfitům dominovaly hluboké výstřihy, růžová a flitry, stále častěji nyní sází na umírněnost, neutrální odstíny a eleganci. Pro ŽivotvČesku.cz blond kráska prozradila, co za její proměnou stojí.

"Jsem přece jen už maminka dvou dětí a začala jsem mít pocit, že některé věci se ke mně už úplně nehodí. Člověk se cítí možná trochu vyspělejší a nepotřebuje už se například tolik odhalovat. Naopak se vlastně cítím mnohem více sexy nyní. Je asi pravda, že méně je někdy více," uvedla v rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz.

Aktuálně si atraktivní manželka Karlose Vémoly nechala vylepšit rty. Konkrétně jejich zmenšení sama vnímá jako krok správným směrem. O změně informovala na svém Instagramu, video je možné přehrát výše v přehrávači.

"Velmi dlouho jsem uvažovala nad zmenšením rtů. Dnes přišel ten den a odhodlala jsem se tento zákrok podstoupit. Myslím si, že mě menší rty omladily a zároveň mi zjemnily rysy obličeje. Vždyť posuďte sami, výsledek je na konci videa. Co říkáte na tuto změnu?" dotázala se Lela Vémola svých fanoušků. Mnozí z nich s ní souhlasili, že změna byla rozhodně namístě.

Lela Ceterová
Lela Ceterová
Foto: Se svolením Lely Vémoly

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.