Reklama:

Leoš Mareš oblečen jen do kraťasů ukázal, jak vypadá cílevědomost. Denně vysekne 100 kliků, komentář Filipa Grznára

Leoš Mareš
Leoš Mareš
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 6. 2024

Ten chlap zraje jako víno. Aby také ne, když se o sebe stará, a to nejen po fyzické, ale i psychické stránce. Platí totiž, že ve zdravém těle zdravý duch. Řeč je o špičkovém moderátorovi a podnikateli v showbyznysovém odvětví Leoši Marešovi, který půl roku před svým parádním turné začal cvičit. Mezitímco jiným to nevydrží, on ukázal, proč je v životě úspěšný - je totiž cílevědomý a ze svých osobních závazků jen málokdy ustoupí. I to je důvod, proč denně lidově řečeno vysekne 100 kliků, což teď ukázal. Pro ŽivotvČesku.cz jeho »fitness jízdu« okomentoval respektovaný kulturista, MMA zápasník a influencer Filip Grznár.

Reklama:

Mareš má za sebou náročné tři týdny, kdy absolvoval fyzicky vyčerpávající výšlap na horu Kilimandžáro se synem Jakubem, následně pobyt na safari, výlet na fotbal do Londýna a synův maturitní ples v Praze.

Reklama:

Moderátorova manželka Monika byla mezitím na Ibize s dcerou a svou maminkou, kam známý spíkr se syny a svou maminkou dorazil v neděli.

V současnosti si tak jeden z nejvyhledávanějších tuzemských moderátorů, a s nadsázkou řečeno nejvýznamnější pořadatel koncertů všech českých zpěváků v O2 areně, užívá rozmanitosti ostrova v Baleárském souostroví na západě Středozemního moře. Jenže ani tam se nevymanil ze svého cvičení.

Ostatně o tom svědčí níže video, které zachycuje spíkra oděného jen do kraťasů během jeho pravidelné denní dávky pohybu. Jednomu z fanoušků v komentáři prozradil, kolik si každý den »nakládá«. "45 super širokých, 30 normálních širokých a 25 úzkých tricepsových," uvedl podnikatel ohledně své »hitparády kliků«.

Pro ŽivotvČesku.cz jeho výkon okomentoval člověk povolaný. Filip Grznár je bývalý profesionální kulturista, který se může pochlubit řadou úspěchů. Osobně vnímá sportovní cestu osmačtyřicetiletého moderátora jako něco, co je příkladné.

"Nemusel by to dělat a dělá to. Je cílevědomý, to je super. Pokud jde jen o samotné kliky ve zmíněném rozložení, tak zabírá hned několik svalových skupin, čímž zvyšuje svou celkovou fyzickou kondici. Kliky jsou složený cvik, kdy pracují hrudní a ramenní svaly, tricepsy, jádrové svaly a také horní části zad, což přispívá ke správnému držení těla," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Grznár.

"Kliky jsou dynamický cvik, který pomáhá spalovat kalorie. A dochází u něj mimo jiné ke zlepšení flexibility ramen. Když se k tomu přidají dřepy, tak člověk dokonale procvičí tělo a rozhodně může být sám se sebou spokojený. Samozřejmě, když se k tomu ještě přidá delší procházka, rychlochůze či běh a posilovna, tak je to geniální. I tak má Leoš zcela jistě můj respekt, protože se mi líbí, že jde svým fanouškům sportovní cestou příkladem," dodal pro ŽivotvČesku.cz věhlasný kulturista.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: