Leoš Mareš podpořil sbírku na pomoc rodině zesnulé hasičky. Už se vybralo přes milion korun

Leoš Mareš pomohl veřejné sbírce
Leoš Mareš pomohl veřejné sbírce
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 10. 2020

Oblíbený moderátor a významná osobnost českého showbyznysu Leoš Mareš (44) je člověk, který má srdce na pravém místě. Sdílel totiž informace o veřejné sbírce pro mladou dobrovolnou hasičku Dagmar Křivákovou (†35), která podlehla těžké nemoci a zanechala po sobě dvě malé dcerky Lucinku (7) a teprve roční Sofinku.

Náš přední moderátor Leoš Mareš je nepochybně osobnost s významným vlivem a dosahem na spousty lidí. Rozhodl se toho využít pro dobrou věc a sdílel informace k veřejné sbírce pro rodinu zesnulé dobrovolné hasičky Dagmar Křivákové, která zemřela po krátké nemoci ve věku 35 let. Rozhodně i díky jeho pomoci je sbírka velmi úspěšná a na transparentním účtu sloužícímu k výpomoci pozůstalé rodině se zatím vybral více jak jeden milion korun.

"Milióoon," napsal Mareš na svém oficiálním profilu k příspěvku, kde zveřejnil fotku s číslem účtu a již zmíněnou neuvěřitelnou částkou. Připojil také symbolicky tři srdce jako projev poděkování a radosti. Je vidět, že lidé dokážou projevit soucit a sounáležitost i v době koronavirové krize, která přináší těžké chvíle a finanční nejistotu snad každému.

Leoš Mareš si svým jednáním vysloužil mnoho pozitivních ohlasů a lidé ocenili jeho empatický přístup a zájem pomoct dobré věci. "Už podruhé jsi mě dnes rozplakal, Leoši. Dáša byla moje kamarádka a zažily jsme spolu moc moc moc, a proto jsem ti neskutečně vděčná za to, co děláš. Děkuji," napsala moderátorovi kamarádka zesnulé Dagmar. "Leoši, jste jeden z mála lidí, kteří zlou situaci takhle podporují. Není to první věc, které jste velmi pomohl. Klobouk dolů před Vámi," komentovala příspěvek moderátora jedna z dalších uživatelek.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.