Letošní léto stráví Helena Vondráčková s manželem na hausbótu. Podívejte se, jak to vypadá uvnitř

Helena Vondráčková s manželem Martinem na hausbótu.
Helena Vondráčková s manželem Martinem na hausbótu.
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 6. 2021

Letošní léto zpěvačka Helena Vondráčková (73) se svým manželem Martinem Michalem (61) stráví na svém milovaném hausbótu na Slapech. Dovolená v zahraničí je tolik neláká. Místo toho si užijí pohodu na místě, které dokonale znají. "Je tam klid, takže budeme rybařit a chodit na houby. Prostě pohoda," řekl pro ŽivotvČesku.cz osudový muž zpěvačky.

Přepychový dům na vodě je celkem 17 metrů dlouhý a 5 metrů široký. Ještě předtím, než se vejde dovnitř, mnohé upoutá na palubě útulná venkovní terasa, s velkým stolem a slunečníkem. Tam si Helena Vondráčková se svým manželem spokojeně hoví.

Dobrá snídaně a káva pod širým nebem, kdy jediné zvuky široko daleko vydává šplouchající voda, jsou jednoznačně balzámem na duši. Přímo z paluby vedou nástupní schůdky do motorového člunu, kterým manželé pravidelně vyjíždějí na výlety.

I když podle předvolebních průzkumů to s ČSSD nevypadá dobře, může se její předseda Jan Hamáček (42) v nejtěžších chvílích opřít o milující rodinu. Druhá manželka Gabriela mu půjčuje pejsky a radost Hamáčkovi dělají také dva synové, které vede ke sportu. Ministr vnitra ví, že disciplína a přísnost ve výchově vždy nese ovoce. "V šestnácti letech jsem odjel studovat do Anglie, dostal jsem peníze na rok a musel jsem se naučit s nimi vyjít. Zvládl jsem to a zformovalo mě to," uvedl pro ŽivotvČesku.cz muž, který proslul tím, že v těžkých momentech politické kariéry ze skříně vytahuje červený svetr.

"Na lodi určitě budeme jezdit. Těšíme se, protože je to velmi klidné místo a letošní prázdniny si na vodě rozhodně užijeme. Takže dovolenou v zahraničí ne, letos na Slapy," dodal pro ŽivotvČesku.cz Martin Michal, který se nejvíce těší, až uloví nějakou trofejní rybu a zajezdí si v člunu.

Helena Vondráčková (74), jedna z největších ikon české populární hudby, je zvyklá narozeni...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.