Letošní Vánoce budou skromné, alespoň nebudeme nenažraní, říká herečka Daniela Kolářová

Oblíbená herečka Daniela Kolářová
Oblíbená herečka Daniela Kolářová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 11. 2020

Herečka Daniela Kolářová (73) naskočila před časem do seriálového vlaku. Hvězda filmů Léto s kovbojem či Noc na Karlštejně se stala sestřičkou v populárním seriálu druhé nejsledovanější komerční televize. Je ráda. "Díky tomu nejsem lidově řečeno na vodě, jsem vděčná," řekla pro ŽivotvČesku.cz herečka, která se těší na letošní Vánoce. A to z důvodu, že přinesou méně komerční a uspěchanou tradici.

Čas Vánoc se blíží a řada lidí se nemůže dočkat, až se vládní opatření s nadcházejícím čtvrtkem rozvolní. Jenže řada lidí stále nemůže pracovat, mnozí o práci přišli a pro řadu lidí letošní svátky rozhodně nebudou předháněnou, kdo koupí dražší dárek. Tak nějak to vidí i Daniela Kolářová.

"Vánoce budou muset být skromné určitě více než dříve, než jsme zvyklí. Ale ono to taky má něco do sebe. Alespoň nebudeme tak nenažraní a budeme si více užívat čas s rodinou, když se část sejde a budou si lidé více povídat. Je to ale obecně, co se děje, nepříjemné," řekla pro ŽivotvČesku.cz herečka, která je ráda, že když přišla o práci v divadle, může alespoň natáčet seriál.

"Aktuálně seriál je něco, co mi pomáhá, protože veškerá představení mi odpadla. Takže bych byla na vodě... A takhle jsem moc ráda a děkuji za to. Doba je opravdu těžká," dodala pro ŽivotvČesku.cz respektovaná herečka, která ve svém věku rozhodně nepatří do starého železa.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.